Podręcznik do nauki języka

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #7471 przez Lotka
Witam
Zaczełam od niedawna naukę języka chińskiego i szukam dobrej ksiażki z ćwiczeniami. Na zajęciach korzystamy z "contemporary Chinese". Ale z doświadczenia wiem że pewne rzeczy sa lepiej wyjtłumaczone w języku polskie. Czy może ktoś polecić jakaś ksiażkę? Z gòry dziękuje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 miesiąc 1 tydzień temu #7537 przez Nikorin
Ja na zajęciach korzystam z podręcznika "Współczesny język chiński" (nie mówię tu o tym polskim podręczniku!), który jest tłumaczeniem na Polski właśnie Twojego podręcznika ^.^ Nasza nauczycielka korzysta z wersji po angielsku, a my po polsku i różnią się tylko kilkoma drobnostkami (jakieś tam zdania i wyrazy)

Więcej
11 miesiąc 1 tydzień temu #7538 przez tapatik
Jeśli chodzisz na zajęcia, to najlepszym podręcznikiem będzie Twój lektor :evil:

Więcej
11 miesiąc 1 tydzień temu #7541 przez Nikorin
Niestety, jeśli lektor nie mówi po polsku, a jego angielski też nie jest na najwyższym poziomie, to podręcznik z wyjaśnioną gramatyką może być zbawienny XD

Więcej
5 miesiąc 3 tygodni temu #7549 przez czeslawgdzie
Jest podręcznik do gramatyki chińskiej dr Adiny Zemanek po polsku (2 części). Nie wiem czy jest super dobry, ale jest po polsku.

Tu macie przykładowy link: www.empik.com/chinszczyzna-po-polsku-zem...1080720293,ksiazka-p

Na pewno te ksiazki sa do wypozyczenia w bibliotece konfucjusza w Krakowie i można pokserować. W tańszych księgarniach chyba da się znaleźć za 30 zł książka.

Więcej
5 miesiąc 2 tygodni temu #7551 przez Nikorin
Chińczyzna po polsku to dobry podręcznik, ale raczej jako uzupełnienie lub powtórka materiału :) Nasza nauczycielka od chińskiego ostatnio zaczęła z niego korzystać i jest w nim baaardzo dużo przykładów i zadań, które się nadają na zadania domowe lub jako powtórka przed testem ^.^

Czas generowania strony: 0.203 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba