nauka przez program

Więcej
1 rok 6 miesiąc temu #7368 przez smokow
mam do was pytanie dotyczące konkretnego programu do nauki chińskiego - czy słyszeliscie o czyms takim jak Hanzilla? bo moze ktos jest mi w stanie powiedziec wiecej, poki co wiem tyle ze jest to nauka online i ze nauka chinskich znaków odbywa sie przez rysowanie choćby na tablecie. ktos cos?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 5 miesiąc temu #7385 przez yukon

smokow napisał: mam do was pytanie dotyczące konkretnego programu do nauki chińskiego - czy słyszeliscie o czyms takim jak Hanzilla? bo moze ktos jest mi w stanie powiedziec wiecej, poki co wiem tyle ze jest to nauka online i ze nauka chinskich znaków odbywa sie przez rysowanie choćby na tablecie. ktos cos?

z hanzilli testowalem wersje demo online, wyglada sensownie chociaz moj komp troche sie przed formatem przycinał, nie mniej gdyby zalezało mi na nauce chińskiego przez neta to pewnie wybrałbym ten program. pozdro

Więcej
1 rok 5 miesiąc temu #7394 przez smokow
ok dzieki, chyba go wykupie na miesiac i zobaczymy, 70 zl to w sumie nie jest jakis majatek. Wersja testowa wyglada spoko wiec mysle, ze pelna opcja bedzie zdecydowanie jeszcze lepsza. mam nadzieje ze na tablecie hanzilla tez bedzie smigac bez problemu.

Więcej
1 rok 5 miesiąc temu #7399 przez yukon
daj znac jak ta pelna wersja hanzilli sie sprawdza w praktyce, bo po demo mam niedosyt ;) ale jesli juz sie skusze to raczej po nowym roku wtedy bedzie spokoj i wiecej czasu na testowanie

Czas generowania strony: 0.180 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba