Stypendium na studia w Chinach

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #6653 przez Jay
Cześć!
Jestem w trzeciej klasie liceum. Moim marzeniem są studia w Chinach, lecz jestem w tych sprawach totalnie zielona - dlatego proszę o pomoc :)
Początkowo chciałam złożyć podanie na Wuhan uni, program po angielsku dlatego, że jest jedną z tańszych opcji.
Wpadłam jednak na pomysł stypendium. Poczytałam trochę o tym. Jako, że nie znam języka chińskiego (program po chińsku), chciałabym otrzymać stypedium, które opłaciło by mi 1 rok nauki języka i 4 lata studiów (tak,jak jest w regulaminie).
Jednak nie mam pojęcia jak się zabrać do późniejszego składania podania. Wiem, że wymagają oni spisu ocen. Jednak oceny wystawione będą dopiero pod koniec kwietnia, a wyniki matur w czerwcu. A o stypedium należy ubiegać się od stycznia do kwietnia. Jak w takim razie wygląda składanie podania? Mam nie wysyłać wyników? Dosłać je później?
Czy takie podanie składa się online? Jeśli nie, to jak?
Przepraszam jeśli pytania wydadzą się głupie. ale tak jak mówilam, jestem w tym totalnie zielona. :)

Z góry dzięki za odpowiedź

PS. kontaktowałam się już z ambasadą oraz ludźmi z csc.edu.cn. Wszyscy powiedzieli, żeby czekać do przyszłego roku, gdy będą mieli nowe wytyczne. Jednak jest to dla mnie zbyt stresujące. zawsze boję się, że wtedy może być już za późno :P Więc byłabym wdzięczna gdyby porozmawiał ze mną ktoś, kto wie coś na ten temat. Byłoby też miło gdyby odezwał się ktoś studiujący w Chinach!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.127 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba