Chiński rok akademicki

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #6084 przez Tissaia
Czy w Chinach istnieje jedna w miarę uniwersalna rozkładówka roku akademickiego - chodzi mi o taki terminarz kiedy początek, kiedy koniec, kiedy są mniej więcej przerwy (ferie, święta, etc.)- u mnie obecnie właśnie trwa taka przerwa i w sumie zaczęła się dosłownie trzy dni po moim przyjeździe :( Ew. przynajmniej przybliżone terminy, bo niestety towarzystwo w moim akademiku (bardzo międzynarodowe zresztą) nie jest zbytnio zorientowane w tych kwestiach...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #6085 przez Niamey
Tissaia, przede wszystkim najlepiej pójdź do jakiegoś 办公室 na swoim uniwersytecie i poproś o kalendarz akademicki. Jeśli chodzi o dni wolne - nie wiem czy na wszystkich uniwersytetach jest tak samo, prawdopodobnie nie, ale na pewno w styczniu i lutym będziesz miała bardzo długą, około 1,5 miesięczną przerwę. U mnie trwa 11.01 - 23.02. Potem już raczej tylko jakieś 1-3 dniowe święta.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #6086 przez Tissaia
Dzięki, jak skończy się przerwa to pójdę... Dlatego pytałam na forum - obecnie poza studentami nie ma kogo na uczelni zapytać :( A od studentów słyszałam kilka różnych terminów...

Czas generowania strony: 0.142 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba