Chińskie kobiety, nie śpijcie z obcokrajowcami

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #5615 przez Dib0n
Podobny artykuł można było by napisać o polskich kobietach i ich relacjach z mężczyznami pochodzenia orientalnego(Pakistan/Indie) ;)

Artykuł mocno przesadzony, momentami wydawało mi się, jakby był pisany przez kobietę, za którą stoją komuniści przyklaskujący jej do myśli :D Nie ma jednak co ukrywać, że fascynacja mężczyznami z białym odcieniem skóry i jasnymi włosami oraz oczami jest dość powszechna w Chinach. Z jednej strony możemy tutaj dorzucić naszą naturalną potrzebę szukania parterów możliwie odmienny od nas pod względem genetycznym, by mieć możliwe najzdrowsze i najsilniejsze potomstwo, z drugiej strony niezbyt wielu mężczyzn preferuje kobiety afryki z dość ciemnym odcieniem skóry.

Wydaje mi się, że co do związków z europejskim "zerem", to raczej bardziej skomplikowany temat. Można śmiało podać przykłady gdzie biedna chińska dziewczyna zapatrzona w obietnice swojego europejskiego księcia trwa przy nim lub te, które opisując historię Chinek z dobrych domów, które raczej wymagają by ich wybranek miał ukończone studia, bo sam fakt, że jest w związku z kimś z innej kultury jest już wystarczającym powodem, by czuć presję rodziny.

Artykuł choć wydaje mi się ciekawym manifestem, to niestety po zwyczajnej wizycie na jakimkolwiek forum, gdzie młode dziewczyny pytają "Jaki typ dziewczyn lubią Europejczycy?" można sobie raczej uświadomić, że ma się nijak do rzeczywistości :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 5 dni temu #5738 przez Camillvs
Moja ponowna wizyta w Chinach po 4-letniej przerwie pokazala mi, ze to jakis tam sobie artykulik, ktory nikogo nie obchodzi, tyle sie tych dziewczyn w Wuhanie z obcokrajowcami "zadawalo", ze hoho, co tam sie nie dzieje ;-)

人在江湖,身不由己!

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #6263 przez dariusz111
Ale u nas też jest podobnie i jest już trochę zambo.

biznesplan my ci pomożemy go ci napisać krem Cosmelan specjalnie dla ciebie dermokosmety

Więcej
3 lata 2 tygodni temu #6358 przez sebastianrozpacz
zwłaszcza w azjatyckich firmach telewizorowych, które u  nas powstały.

agroturystyka na wakacje
A jeśli chcesz się przeprowadzić to przeprowadzki szczecin

Czas generowania strony: 0.175 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba