Akcja wywieszania flagi

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #5011 przez achinger
Szanowni Panstwo,

Adresatami niniejszego emaila sa organizacje polonijne i dzialacze polonijni z calego swiata.

Niniejszym przesylamy w zalaczeniu plakat, ktory ma Wam ulatwic zachecenie naszych Rodakow do wywieszenia polskiej flagi w dniach:
- 2 maja, czyli w Dzien Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Dzien Polonii i Polakow za Granica,
- 3 maja, czyli w Swieto Narodowe Trzeciego Maja.

Plakat zostal przygotowany w przyjaznym formacie PDF i w rozmiarze A4, co umozliwia jego wydruk na nieprofesjonalnym sprzecie w domu lub w pracy.

Uprzejmie prosimy o wydrukowanie plakatu (najlepiej w kolorach) i wywieszenie go na klatce schodowej, w miejscu pracy lub na tablicy ogloszen w miejscu spotkan lokalnej polskiej spolecznosci (w parafii, sklepie, klubie, itd.). Prosimy rowniez o przeslanie plakatu do jak najwiekszej liczby Polakow, ktorzy moga poprzec nasza akcje.

Tresc plakatu zostala przedstawiona w siedmiu wersjach jezykowych - polskiej, angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej, francuskiej, portugalskiej i hiszpanskiej.

Dziekujemy za wspolprace.

Z powazaniem,

Polski Network

Polski Network (PN) jest ogolnoswiatowa organizacja Polakow, ktora laczy ponad granicami panstw polskich profesjonalistow, przedsiebiorcow, naukowcow, ludzi kultury i sztuki oraz osoby angazujace sie w dzialalnosc spoleczna.  Propagujemy idee wzajemnego wspierania sie Polakow w biznesie, dzialalnosci politycznej i spolecznej, w kazdym miejscu zamieszkania oraz niezaleznie od roznic pokoleniowych i pogladow politycznych.  Chcemy wspoltworzyc ogolnoswiatowe lobby promujace i chroniace interesy Polakow.  PN jest organizacja non-profit i calkowicie niezalezna od jakichkolwiek organow wladzy wykonawczej (administracji) zarowno w Polsce, jak i w jakimkolwiek innym kraju.  Wiecej informacji o PN uzyskasz na www.polskinetwork.org .
Temat został zablokowany.
Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #5645 przez Zhi Laohu
Dawno tu nie zaglądałem. Ta akcja jest bardzo fajna i z chęcią bym ją poparł (jeśli aktualna), ale jak czytam "Polski Network", to aż mnie zęby bolą. Jeżeli już Network, to Polish, bo słowo "Network" w polskim nie występuje. Nazwanie organizacji "Polski Network" to jest w najczystszej postaci zdrada ojczystego języka! To jest sztylet wbity w serce Jana Kochanowskiego! :)

A tak na serio, to jakoś nie widzę też naziwsk władz, co też nie wygląda najlpiej, bo co to za organizacja bez liderów?

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #5647 przez achinger
Akcja była zeszłoroczna, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby polska polonia w Chinach wywiesiła flagi. Mam w domu dwie (dzięki Adam), więc jedną oddam w dobre ręce.

Nazwa organizacji to długi temat, a gwoli ścisłości, też mi nie leży.
Czas generowania strony: 0.178 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba