Paczki z Chin

Więcej
1 rok 6 miesiąc temu #7321 przez TomaszP
Krótko i na temat
Zamierzam wysłać paczkę z Tianjinu do Polski. Przypuszczam ze może nawet nie jedną w najbliższym czasie . W wadze do 5 kg myślę (pierdoły dla rodziny). Co mi polecicie? Ceny kurierów do których się dokopałem w necie, delikatnie mówiąc nieprzypadły mi do gustu. . Różne konfiguracje sprawdzałem i czasami mi wychodziło kilkaset yuanów !:O China Post troszkę taniej... ale pokłóciłem się z przeglądarką (chiński internet) i nie do końca ogarnąłem te ceny... wychodziło coś 150 yuanów, i ograniczenie do 2kg. Myślę jednak, że i tak można taniej... prawda? :) Nie zależy mi jakoś szczególnie na szybkiej dostawie, bardziej na taniej...
Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedź. Pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 6 miesiąc temu #7322 przez Janusz
Tomaszu,
nie pocieszę Cię, bo sam taniej nie znalazłem. Wszystko co słałem, a było to dawno temu słałem po około 900RMB za 15kg paczkę. To było maksimum wagowe na poczcie. Brałem opcję transportu morskiego, a i tak w większości wypadków słali mi to lotniczą.
Od dawna się w to jednak nie bawię, bo bliscy zasypani "dobrami" z Chin a i ceny tutaj nie sprzyjają już zakupom i wysyłce.

Z tańszymi opcjami wysyłki do kraju się nie spotkałem.

Najtaniej wychodzi zawsze podać przez kogoś, kto leci.

Pozdrawiam i powodzenia.

Więcej
1 rok 6 miesiąc temu #7323 przez TomaszP
Ja również nic tańszego nie znalazłem.
Skorzystałem z usług China Post. Wysłanie paczki 5,2 kg drogą morską kosztowało mnie 340 RMB. Czas dostarczenia do 3 tygodni- przynajmniej tak mnie zapewnili. Drogą lotniczą byłby to koszt 430 RMB

Czas generowania strony: 1.172 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba