Freegate padł

Więcej
2 lata 3 miesiąc temu #6774 przez krepa
Z dniem 01.01.15 całkowicie przestał działać mi (i nie tylko mi) program Freegate. Wcześniej działał bez zarzutu. Pytanie, czy tylko nam w Sichuanie, czy ktoś jeszcze w Chinach ma z nim problemy? Mam wersję 7.42, ale najnowsza 7.52 też nie działa.  :(

Pytanie: czy mógłby mi ktoś doradzić w sprawie VPNa, albo coś z tym fg?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 3 miesiąc temu #6775 przez achinger
Za ok. 5-6 dolarów miesięcznie można mieć naprawdę przyzwoity płatny VPN, polecam https://www.astrill.com/of241575   ;D

Więcej
2 lata 3 miesiąc temu #6776 przez krepa
Wygląda przyzwoicie, ale opłaca sie brac tylko na rok, czyli ponad 430 yuanów... Troche drogo. Fajnie, ze można płacic z zhifubao, bo mój paypal też odmawia płatności.
Szukam raczej jakiejś darmowej alternatywy, za gówniany internet i tak musze płacic 30y miesiecznie...

Więcej
2 lata 3 miesiąc temu - 2 lata 3 miesiąc temu #6777 przez achinger
Ja uważam, że opłaca się brać nawet na 3 miesiące. Naprawdę warto. Korzystam także na komórce z Androidem w tej samej cenie. Najpierw kupiłem próbnie na jedno stanowisko / 3 miesiące, ale już po miesiącu wykupiłem pakiet domowy na 5 stanowisk plus dodatkowe opcje.

Mnie przekonała jedna rzecz, ~40 RMB na miesiąc za VPN to są żadne pieniądze. Wychodząc raz na piwo ze znajomymi wydasz więcej.

Uwaga: jeżeli masz internet za 30RMB od jakiegoś osiedlowego usługodawcy na końcu świata, który jedno łącze 10MB dzieli na całe osiedle, to nie ma dla ciebie ratunku...
Ostatnio zmieniany: 2 lata 3 miesiąc temu przez .

Więcej
2 lata 3 miesiąc temu #6778 przez krepa
No to nie ma dla mnie ratunku  :-[  Na szczęście vpn na telefon jeszcze działa...

Więcej
2 lata 3 miesiąc temu #6779 przez Camillvs
他妈的天朝。。。

人在江湖,身不由己!

Czas generowania strony: 0.412 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba