Mieszkasz w Chinach? - chcesz otrzymac troche polskiego pieczywa?

Więcej
5 lata 3 tygodni temu #5176 przez bialychinczyk
Mam nadzieje ze Admin nie wytnie mnie, to nie jest spam.

Otoz otworzylismy polska piekarnie w Heshan-wsi, 80 km od Guangzhou - ale Chinczycy chleba nie jadaja, wiec chcemy sie oglaszac po calych Chinach.
Prosilbym wiec tych, ktory mieszkaja w duzych miastach aby przyslai mi lokalny darmowy magazyn po angielsku dla expats. W Guangzhou taki magazyn nazywa sie "that's PRD" (Pear River Delta - mam go juz), chcialbym sie  oglaszac i dostarczas pieczywo na wasze podworko takze. Za klopot i koszta pocztowe zrewanzuje sie wysylac probke co produkujemy.

Instnieja takze mozliwosci pracy jako lokalny rep.

Pisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., adres pocztowy jest na stronie www.sinobread.com

Dzieki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 tygodni temu #5177 przez Camillvs
A macie na zakwasie?

Możecie też piec ciasto, to może zjedzą?

人在江湖,身不由己!

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #5179 przez bialychinczyk
jak jestem w Chinach, to pieczemy na zakwasie, ale sami chinole nie potrafia, szybko sknoca

robimy tez na zurku, przywiozlem kilka wiader z Polski

robimy rozne ciasta,

na bliska odleglosc wysylamy swieze, na dalsza mrozne, bo szybko starzeje sie, nie uzywamy zadnych prochow czy polepszaczy

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #5185 przez Camillvs

jak jestem w Chinach, to pieczemy na zakwasie, ale sami chinole nie potrafia, szybko sknoca

robimy tez na zurku, przywiozlem kilka wiader z Polski

robimy rozne ciasta,

na bliska odleglosc wysylamy swieze, na dalsza mrozne, bo szybko starzeje sie, nie uzywamy zadnych prochow czy polepszaczy

Wypas! A tak ciezko nauczyc im sie na zakwasie robic?

人在江湖,身不由己!

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #5373 przez mastersino
Polski chlebek, niam niam. Szkoda ze az tak daleko. Swieze to do Pekinu nie dojdzie :(
Jak mam ochote, na pieczywo ala Polska, to udaje sie do ruskich w Pekinie :P No, ale to nie jest w 100% to samo.

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #7313 przez fooky
hmmm... A gdyby tak skladniki w detalu sprzedawać? (dla 3 osób potrzebujących hurtem bym tego nie nazwał)
W Polsce żona sama chleb piekła... a tutaj nie bardzo jest z czego.

Da się coś wymyślić?

Czas generowania strony: 0.177 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba