Taobao.com

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #4856 przez KonduX
Witam,
Chciałbym się spytać czy mogę kupować na taobao.com będąc w Polsce? W pewnym momencie rejestracji potrzeba chociażby numeru telefonu chińskiego, którego aktualnie nie mam. Chciałbym się spytać czy ktoś tak kupuje?
Pozdrawiam,
AoGuang

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #5093 przez bialychinczyk
kupujemy na taobao dosc czesto, ale jestesmy w Chinach.

Problem moze byc w tym, ze placi sie tam przelewem z chinskiego banku, nie wiem jak to przejsc aby wysylac TT z Polski, ale wszystko mozliwe.

Jesli chcesz pomocy przy zalozeniu konta aby zadzwonili do nas, moge to zrobic, ale za kilka dni, bo teraz jestem w drodze.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #5297 przez bialychinczyk
juz nieaktualne

Taobao akceptuje tylko tel z komorki i mozna uzyc kazdy numer tylko jeden raz,  mamy tylko dwie komorki i oba numery zostaly juz uzyte,

Przy rejestracji jest pytanie z jakiego kraju jestes, byc moze mozna sie rejestrowac z Polski, ale z komorki, bo wysylaja sms z codem
Ostatnio zmieniany: 4 lata 11 miesiąc temu przez .

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #5372 przez mastersino
Dla mnie rowniez taobao to podstawa zakupow online :P I czasami widac np sprzedawcow z USA, ale czy mozna kupowac ? Teoretycznie tak, jesli masz skonfigurowane Alipay. Tylko pozniej... cala wysylka, celicy itp. To moze byc problem.

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #5626 przez PolskaChinka
Polecam http://go2taobao.com

Stronę prowadzą rodacy, można im zaufać :)

Ciekawe historie, niespotykane przygody, użyteczne informacje, relacje z podróży i piękne zdjęcia! Zapraszam na ( skosnymokiem.blogspot.com )

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #6036 przez franciszek
A sprawdzał ktos taniozchin.pl??? ja chce zrobic tam zakupy ale nie mam pewnosci...

Czas generowania strony: 0.154 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba