Prawo jazdy w Chinach - jak zrobic?

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #4327 przez achinger
OFF-TOPIC  ;D

[flash=400,400] www.youtube.com/v/MRRttC8yn8Y&feature [/flash]

Damy rade!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #6139 przez Bolanren
Trochę czasu minęło od dnia kiedy rozpocząłem ten wątek ale z dumą oświadczam, że w zeszłym tygodniu zdałem i jestem posiadaczem chińskiego prawa jazdy. Jeszcze raz dzięki za rady.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #6148 przez Camillvs

Trochę czasu minęło od dnia kiedy rozpocząłem ten wątek ale z dumą oświadczam, że w zeszłym tygodniu zdałem i jestem posiadaczem chińskiego prawa jazdy. Jeszcze raz dzięki za rady.

恭喜!

No to jak wyglądał egzamin naprawdę?

人在江湖,身不由己!

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #6155 przez achinger
Gratulacje! Stawiasz na chińską markę, japońską, czy zachodnią produkowaną w Chinach? O samochodzie mówię oczywiście  :)

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #6160 przez Bolanren

恭喜!

No to jak wyglądał egzamin naprawdę?

Tu masz wszystko opisane łącznie z opisem co jadłem na śniadanie w tym dniu: raportzpanstwasrodka.blog.onet.pl/2013/1...hinskie-prawo-jazdy/

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #6161 przez Bolanren

Gratulacje! Stawiasz na chińską markę, japońską, czy zachodnią produkowaną w Chinach? O samochodzie mówię oczywiście  :)

To juz zalezy od taksówkarzy jakie wybieraja a nie ode mnie.
Kupic auto w Chinach drogo, do tego korki, nie zaparkujesz tam gdzie jedziesz tylko i tak jeszcze idziesz pol kilometra i jeszcze placisz za parking - wszystko przemawia na "nie". Jeszcze dochodza stluczki, serwis . Juz na sama mysl widze 100 problemow. A nie daj boze kogos pukniesz albo przejedziesz a jeszcze po zakrapianej kolacji - deport w najlepszym przypadku.

Czas generowania strony: 0.225 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba