Prawo jazdy w Chinach - jak zrobic?

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #6162 przez achinger
W świetle tego, co powyżej napisałeś naprawdę trudno mi ogarnąć po co ta afera z prawkiem :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #6163 przez Camillvs

Gratulacje! Stawiasz na chińską markę, japońską, czy zachodnią produkowaną w Chinach? O samochodzie mówię oczywiście  :)

To juz zalezy od taksówkarzy jakie wybieraja a nie ode mnie.
Kupic auto w Chinach drogo, do tego korki, nie zaparkujesz tam gdzie jedziesz tylko i tak jeszcze idziesz pol kilometra i jeszcze placisz za parking - wszystko przemawia na "nie". Jeszcze dochodza stluczki, serwis . Juz na sama mysl widze 100 problemow. A nie daj boze kogos pukniesz albo przejedziesz a jeszcze po zakrapianej kolacji - deport w najlepszym przypadku.

Dzieki i 恭喜 ;D

人在江湖,身不由己!

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #6164 przez Bolanren

W świetle tego, co powyżej napisałeś naprawdę trudno mi ogarnąć po co ta afera z prawkiem :P

Jaka afera? Gdzie?

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #6165 przez achinger
Ah tam, tak się tylko wyraziłem. Ciekawi mnie, po co człowiek stara się o prawko, skoro zamierza taksówkami się wozić...

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #6166 przez Bolanren
Zeby cos robic. Poza tym jak pisalem kosztowalo mnie to jakos 500 rmb a kto wie ile bedzie kosztowalo za rok, moze byc 5000 i wiecej. Przepisy sie zmieniaja i moze trzeba bedzie robic kurs.
Moze tez za pare lat jak bede sie staral o status uchodzcy lub inny azyl to bedzie mialo znaczenie ze mam iles lat juz konto, prawo jazdy bo samo to ze potrafie sie najesc paleczkami to moze byc za malo.
Podsumowujac lepiej miec niz nie miec.

• Gość
  • Gość
3 lata 1 miesiąc temu #6201 przez
Świetny blog @Bolanren gratuluję, jest już u mnie w ulubionych.

Czas generowania strony: 0.360 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba