Co widzicie za oknem? (poświęcone dla osób mieszkających w Chinach i Azji)

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #4055 przez KOCHAMAZJE
    Może to temat jak to się potocznie mówi od "czapy" ale ze względu na moją fascynacje związaną z Chinami (także po troszku Japonią oraz Tajlandią) interesuję się praktycznie wszystkich. Znajdując to forum byłem tak szczęśliwy bo nigdzie indziej nie mógłbym znaleść tylu informacji o tej tematyce. Oglądam czasem godzinami zdjęcia na google map Wuhanu, Tokio, Taipei, Quionqging i innych miast. Stąd moje pytanie . Co widzicie za oknem? Czy mielibyście jakieś ładne zdjęcia swoich miast? Niestety google w Chinach posiada pojedyńcze zdjęcia (nie tak jak w USA, nie ma możliwości "jeżdżenia po ulicach) i zwykle są to zdjęcia kwiatków oraz widoków. Nieprzedstawiają codziennego życia ( np podwórków przy jakiś blokach czy starych babinek albo makaronu w jakimś barze przy drodze [ po prostu komach zdjęcia makaronowych barów przy ulicy, na pufie siedzącego dziadka jedzoncego zupke obok postawiony rower a przy ladzie 30 - letnie mężczyzna w białym fartuchu i bawełnianym nakryciu głowy. Po prostu kocham] . Czy moglibyście jakoś rozwinąć temat? Np. ja za oknem  w Warszawie widzę dom sąsiada oraz stary dąb ale niestety drzewa są bez liści poprzez co jest smutno chociaż niebo jest bezchmurne a temperatura to około 8 C ( jak ktoś nie miałby możliwości przekazania zdjęć to o takie informacje mi chodzi). Z góry dziękuję :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #4056 przez Niltinco
Co prawda ja na dzień dzisiejszy mogę co najwyżej Nową Hutę obfotografować, ale parę lat temu gdy sama jarałam się zdjęciami z Azji to głównie przeglądałam zasoby tej strony http://www.trekearth.com/ . Może i tobie się spodoba ;).

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #4059 przez KOCHAMAZJE
Całkiem ciekawe :) . Niestety za bardzo "krajobrazowe" ;)

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #4594 przez hsz
Za oknem to widzę pranie rozwieszone na sąsiednim akademiku dla Chińczyków, ale jak z drugiej strony wyjść na korytarzo-balkon, to widzę przepiękne góry ;)

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #4725 przez azzazel
http://www.flickr.com/photos/azzazazel/6480089327/#in/photostream/
nie jestem pewien czy link bedzie dialal ale to jest widok z mojego okna w dni kiedy nie ma mgly.

QQ2441349451

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #4726 przez La G.I.

Czas generowania strony: 0.450 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba