odblokowywanie Youtube'a?

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #2767 przez xiaobai
programik ma 160kb.
Jestem bardzo wdzięczna za podpowiedzi, dziekuje! Taka fajna, rzeczowa pomoc to czesc i jeden z dowodow wartosci tego forum.
Tor niestety nie wchodzi. Freegate mam juz (przez jakas strone proxy, ze zrodla rumunskiego, czyli akurat dosc prosto, bywaly juz lepsze matrioszki, takie ze myslalam ze na koncu tego wszystkiego zobacze sama siebie jak robie sobie samej "zyg zyg marchewka"). Niestety program szuka, szuka i wyskakuje komunikat ze nie moze znalezc 服务器 i ze to dlatego, ze strona poczatkowa moze chwilowo nie dzialac, albo ze cos z moim firewallem. No to wpisalam IP innej strony (yahoo), wylaczylam firewalalla i to samo. 
Zaczynam tracic nadzieje. A poniewaz mam do napisania artykul, do ktorego potrzebne sa rzeczy z Youtube'a (niestety na balaganiastych Youku'ach i innych nawet jak cos jest, to jest  podpisane w stylu "fajna koreanska muza, sluchajcie" a nie tytulem i autorem piesni, a juz na pewno nikt nie zrobil subtitleow), to robie to tak, ze wchodze przez strone proxy, wyszukuje co ewentualnie sadzac po tytule sie przyda, wysylam linka do znajomych, oni to laduja, tna, pakuja i mi wysylaja. I tak metoda prob i bledow, przy okazji popularyzujac wsrod znajomych koreanski hiphop (haha, tutaj tez wkleje, jak jest gdzie, bo niektore rzeczy to poezja, nawet jak nie wiem, o czym mowia) gromadze material do pracy. To wszystko dla mojego bezpieczenstwa.
Ostatnio zmieniany: 7 lata 9 miesiąc temu przez .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #2768 przez YLK
Kasia przed chwila napisala wiadomosc, wiec po kolei:

1.Zapakowany fr33gate, ktory dostalem od znajomego mailem i dziala - przynajmniej w Szanghaju - bez zarzutu ma niecale 400kb. Nie wiem, co to za wersja 160kb - moze jakies uproszczone rumunskie 山寨? ;D
2.Sprobuj Hotspot Shield. Mnie draznia wyskakujace wciaz okna, wiec ostatnio bardzo rzadko z niego korzystam (tym bardziej, ze fr33gate dziala swietnie), ale ogolnie sprawdzal sie. Kiedys ladowalem przed Hotspot Shield 100MB klipy video na moja strone YT i nie bylo problemow.
Ostatnio zmieniany: 7 lata 9 miesiąc temu przez .

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #2771 przez xiaobai
Dzieki, moze faktycznie to jakas kulawa wersja, a moze to maly programik szpiegujacy?
Jak najbardziej, rzecz ma dzialac w Szanghaju :) wiec moze warto, zebym powalczyla jeszcze, skoro wyprobowane.
Jesli moglbys mi przeslac tenze spakowany plik, bede strasznie wdzieczna, bo znalazlam niby inne zrodlo, ale chce ono, zebym sie zapisala, otrzymywala newslettera i dalej nie wiem, bo strona proxy bedzie to ladowac 20 minut, zeby na koniec powiedziec, ze nie obsluguje tego rodzaju skryptu albo jakos tak

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #2777 przez YLK
Przeslij mi swoj adres mailowy na PM.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #2780 przez Yao laoshi
Ja korzystam z GoTrusted - działa bez zarzutu (wszystko się otwiera: i Facebook, i Youtube), ale niestety trzeba za tę przyjemność wyłożyć 5,99 dolara miesięcznie.

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #2787 przez Bolanren
A nikomu nie przyszło na myśl, ze skoro góra blokuje tzn. ze tak ma byc i to dla Waszego dobra.Róbmy "syf"(zreszta juz zrobiony) u siebie a skoro gospodarz nie zyczy sobie pewnych rzeczy to obowiazkiem goscia jest to respektowac chocby była to najwieksza głupota.
P.S. Oczywiscie zart ale w sumie jest w nim głebszy sens.Prosze czasem nie brac niczego do siebie.;) Z góry przepraszaam.

Czas generowania strony: 0.175 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba