odblokowywanie Youtube'a?

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #2789 przez xiaobai

A nikomu nie przyszło na myśl, ze skoro góra blokuje tzn. ze tak ma byc i to dla Waszego dobra.

Bolaren, mi nigdy nie przyszło do głowy nic innego. Pocieszam sie jedynie, że tych świństw na Yotubie (koreańskich teledysków, które tutaj wszędzie i bez przerwy lecą, tylko że te z Youtube'a są z angielskimi subtitle'ami a te na Youku nie, dzięki czemu chińska młodzież nie wie, że ich ukochana wokalistka śpiewa "De le de le that that that girl") nie pokazuję niewinnej chińskiej (szanghajskiej, ta jest jeszcze niewinniejsza) młodziezy, tylko polskiej, która już jest na straty. Ta może sobie subtitle oglądać do woli a potem porzucać starych rodziców, szkodzić dobremu imieniu kraju (widać, że robią dobrą robotę) i godzić w system społeczny a raczej w jego brak  >:D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #2791 przez Bolanren
Miedzynami to tez jestem w Chinach na dłuzej i w sumie przydałby sie youtube  :-\

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #2792 przez Camillvs
A to trzeba się było przygotować przed wyjazdem i zabrać odpowiedni programik na USB.

人在江湖,身不由己!

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #2793 przez xiaobai

A to trzeba się było przygotować przed wyjazdem i zabrać odpowiedni programik na USB.

tylko ze to nie w braku programu w tej chwili problem (przynajmniej moj) lezy, tylko w tym, ze tenze nie chodzi (nowa wersja fr33gate'a robi to samo co ta, ktora sciagnelam poprzednio). Moze to sprawa providera? sama juz nie wiem, i koniec i bomba

• Gość
  • Gość
7 lata 2 miesiąc temu #3405 przez
www.browse007.com powinien działać.

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #3407 przez YLK
Chwala ci, dopiero kilka postow a wklad - jak dla mnie - olbrzymi - link dziala!
Jestem jak ty gosciem tutaj, ale serdecznie witam!

Czas generowania strony: 0.175 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba