Sklepy internetowe z art.dla psów

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #6826 przez Grazyna Żera
Szukam linków do sklepów internetowych z produktami dla psów. Typu smycze ,obróżki, szampony , karmy. Czy może mi ktoś pomóc?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #6827 przez achinger
Dzień dobry,

(proszę o umieszczanie takich zapytań w odpowiednim miejscu na forum, przeniesione do: Ogłoszenia > Inne)

Proszę doprecyzować swoje zapytanie. Czy chodzi o sklepy internetowe w Chinach? Chyba najszybciej będzie rozpocząć poszukiwania od Taobao.com

Na przykład: sea.taobao.com/market/act/taopetpet.php?....991146337.54.BPy2Yf

Jeżeli chodzi o import, to lepiej zacząć tu: Alibaba.com

Pozdrawiam

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #6828 przez Grazyna Żera
Dziękuję! Tak chodzi mi o sklepy internetowe z artykułami dla psów. Chcę sprowadzać do Polski produkty których nie mamy w kraju , Ciekawa jestem również bo sama jestem hodowca piesków jakie kosmetyki i karmy uzywają np hodowcy Bichonów w Chinach .

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #6829 przez achinger
Chyba bez znajomości chińskiego ani rusz. Jeżeli jest Pani zainteresowana sprowadzaniem na dużą skalę, sugeruję znaleźć partnera, który już to robi. Bez znajomości chińskiego będzie trudno.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #6830 przez Grazyna Żera
Nie znam chińskiego i nie będę prowadzać na dużą skalę. chyba będę zmuszona skorzystać z pomocy Hodowców mojej rasy . Z tego co Pan pisze chyba to będzie najlepsze > dziękuję za pomoc

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu - 2 lata 5 miesiąc temu #6831 przez achinger
Życzę powodzenia, w razie dalszych pytań chyba raczej bardziej sinologicznych niż kynologicznych, zapraszamy!
Ostatnio zmieniany: 2 lata 5 miesiąc temu przez admin.

Czas generowania strony: 0.174 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba