UWAGA NIERZETELNY KLIENT: Katarzyna Marszałkowska E-Tłumaczenia

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu - 4 lata 10 miesiąc temu #5280 przez xiaobai
Drodzy Tłumacze języka chińskiego, jak i innych języków,
Przestrzegam Was przed nieuczciwym biurem tłumaczeń: Katarzyna Marszałkowska E-Tłumaczenia. Po dostaniu gotowego tłumaczenia pani Marszałkowska milknie, nie odbiera telefonów, sporadycznie odpisuje na maile, że już za chwilę, że już, już płaci. Nic jednak takiego się nie dzieje, a wezwania do zapłaty nie skutkują. Pomaga dopiero zdyscyplinowanie tej osoby za pomocą firmy windykacyjnej - dopiero po argumentach windykatorów E-tłumaczenia (z oporami i nie dotrzymując wyznaczonych przez siebie terminów) w bólach spłącają dług.
Generalnie to chyba wreszcie się nauczyłam, że po pierwsze trzeba żądać zaliczki od nowych, niesprawdzonych kontrahentów a w przypadku problemów - nie czekać i dawać do firmy windykacyjnej.
Ostatnio zmieniany: 4 lata 10 miesiąc temu przez .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #5283 przez ximinez
Współczuję sytuacji, w jakiej się znalazłaś, ale z drugiej strony cieszę się, że postanowiłaś ostrzec koleżanki i kolegów po fachu przed podejrzanym biurem. Tylko wymieniają informację mamy szansę dać nauczkę podobnym krętaczom!

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #5285 przez xiaobai
Nie wiem, jak Wy rozwiązujecie takie sprawy, ale ja stałam się gorącym zwolennikiem firm egzekucyjnych - zero nerwów, szybko. Fakt, dostaje się nieco mniej, ale z drugiej strony, gdyby nie oni, to by się nie miało w ogóle.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #5654 przez molanka

Nie wiem, jak Wy rozwiązujecie takie sprawy, ale ja stałam się gorącym zwolennikiem firm egzekucyjnych - zero nerwów, szybko. Fakt, dostaje się nieco mniej, ale z drugiej strony, gdyby nie oni, to by się nie miało w ogóle.

A masz zarejestrowaną działalność czy pracujesz jako freelancer? Bo jeśli masz firmę, to dobrym rozwiązaniem jest wykupienie jakiegoś pakietu na usługi prawno-windykacyjne. Są już takie kancelarie, które współpracują za 99 zł miesięcznie... A jak będziesz mieć pieczęć na fakturach, to od razu kontrahenci będą bardziej zdyscyplinowani... :)

Czas generowania strony: 0.188 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba