4 lutego 2014 - Nastanie nowej dynastii

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #6198 przez achinger
OK, już wystarczy  ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #6199 przez Dib0n
太好了! Świetna wiadomość :) Martwiłem się, że to wspaniałe miejsce zniknie gdzieś w otchłani internetu  :'( Chętnie pomogę w dalszym funkcjonowaniu strony :) !

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #6200 przez achinger
Chwalebna postawa! Pisz dużo a mądrze, to będzie najlepsza pomoc, a jeżeli jakiś konkretny dział z SinoForum jest Ci szczególnie bliski, to Cesarz przemyśli nominacje gubernatorskie.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #6217 przez aimier
Gratulacje! Oczywiście fajnie byłoby przekształcić to cesarstwo w republikę, ewentualnie monarchię konstytucyjną. Trudno oczekiwać od cesarza projektu reform, ale bez reform to dominium nie przetrwa chyba zbyt długo...

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #6221 przez achinger
Dziękuję!

Każda propozycja jest ciekawa, jeżeli tylko pojawi się w SinoForum frakcja reformatorska! Do tej pory nie zaważyłem takowych ruchów, więc spodziewam się kontynuacji status quo.

Dlaczego trudno oczekiwać od Cesarza projektu reform? Skąd to powątpiewanie w cesarskie moce sprawcze?! SinoForum działa sprawnie już od 6 lat i póki co, głownie dzięki Cesarzowi Seniorowi, o ile mi wiadomo jest to największe polskie forum o tematyce związanej z Chinami. Jeżeli jest inaczej, to proszę wyprowadzić mnie z błędu.

Oczywiście sporo osób może mieć zastrzeżenia do jakości wypowiedzi, niektórych infantylnych próśb dot. tłumaczeń na "dziary" itp. W moim mniemaniu, SinoForum to dość gościnna platforma, gdzie każdy ma pełną swobodę wypowiadania się, ogłaszania, czy też wylewania frustracji oczywiście w ramach dość luźno pojętej kultury. Troli w zasadzie brak.

Uważam też, że SinoForum dość dobrze odzwierciedla obecny stan wiedzy i zrozumienia Chin w polskiej populacji. Zakładam, że ten obecnie mało obiecujący stan będzie się jednak polepszał, co też zostanie wyłapane przez SinoForum, jako swoisty barometr.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #6227 przez aimier
Byłoby dobrze popracować nad stroną wizualną sinoforum i może to jakoś połączyć je z facebookiem??? Tak żeby wyjść na przeciw nowym czasom i uatrakcyjnić sinoforum jako platformę wymiany poglądów. Mam takie wrażenie, że na sinoforum obecnych jest bardzo mało ludzi powiązanych z Chinami, ich kulturą i językiem. Pomijam profesjonalistów (tłumaczy, inżynierów, ekonomistów), mało jest samych studentów sinologii i osób uczących się chińskiego :(

Czas generowania strony: 0.229 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba