6 kwietnia 2011 - nowy dział: Studenci w Chinach

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu - 6 lata 3 miesiąc temu #4068 przez homikus
6 kwietnia 2011

Salve!

Jakiś czas temu jeden z Czcigodnych Naszych poddanych, niejaki achinger, zgłosił się do Nas z pomysłem utworzenia na SinoForum nowego działu, a de facto subforum, poświęconego polskim studentom w Chinach. Jako że dzień był akurat ładny, skarbiec pełny, a stół suto zastawiony, w przypływie łaski i zrozumienia zgodziliśmy się pomysł ten wprowadzić w życie i utworzyć nową domenę, zaszczytnym mianem gubernatora rzeczonego achingera mianując, a to z nadzieją na godną Naszych interesów w powierzonej mu prowincji reprezentację.

Nie będę się rozpisywał w temacie samego pomysłu i jego źródeł, mam nadzieję że achinger skrobnie to i owo słowem wstępu, jak i mi samemu czas jakiś temu obszernie napisał :) Będzie to ponadto dobra okazja do utworzenia nowego wątku na razie pustym dziale ;D

Mam nadzieję, że całość wypali, a nie ucichnie po kilku tygodniach, pozostawiając po sobie kawałek forum-widmo :P

Jeśli miałby ktokolwiek z Czcigodnych Forumowiczów zastrzeżenia bądź uwagi, proszę wyrazić je właśnie tutaj.
Jednocześnie chciałbym poinformować, że w najbliższych dniach (ale nie wiem jeszcze, dokładnie kiedy) ponownie nastąpi kilkugodzinna przerwa techniczna związana z kilkoma niezbędnymi zabiegami technicznymi, które muszę przeprowadzić. Z góry przepraszam. Postaram się zrobić to jakoś w nocy. Polskiej nocy ;D

EDIT: No dobra, zabiegi techniczne udało się przeprowadzić już dzisiejszej nocy, więc chwilowo dalsze przerwy nie są przewidywane :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Ostatnio zmieniany: 6 lata 3 miesiąc temu przez .
Temat został zablokowany.
Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #4069 przez ximinez
Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #4071 przez achinger
马上,正在写
Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #4072 przez achinger
Wezwany do tablicy, niniejszym składam raport.

Swego czasu, końcem 2009, zostałem poproszony o zorganizowanie i poprowadzenie stowarzyszenia, które będzie skupiało studentów uczących się lub ewentualnie chcących się uczyć  w Chinach. Pomysł wyszedł z góry (Ambasador RP w Pekinie). Stowarzyszenie jest platformą komunikacji między studentami przebywającymi w Chinach. Dodatkowo pomagamy osobom chcącym do Chin wyjechać.

Realia okazały się jednak dość brutalne. Studenci rozrzuceni są na dużym obszarze, trwa ciągła wymiana osób (mało kto zostaje dłużej niż rok akademicki) dlatego nasze własne forum przestało odgrywać znaczącą rolę w wymianie informacji między zainteresowanymi osobami.

Uznałem, że dobrym pomysłem będzie unia z Sinoforum, gdzie nasi użytkownicy po opuszczeniu Chin i spraw studenckich będą mogli (i mieli mozliwość w ramach jednej platformy) kontynuować przygodę z Chinami oraz wymieniać się informacjami. Sinoforum udowodniło swoją kulkuletnią już obecnością w polskim Internecie, że jest największą i najciekawszą propozycją dla osób chcących się wypowiadać i czytać o Chinach.

Więcej informacji znajduje się na www.sspc.oz.pl oraz wkrótce w naszym nowiutkim dziale na Sinoforum!

Przypuszczam, że czeka mnie też przedstawienie się w odpowiednim dziale. Obiecuję, że dokonam tego niezwłocznie po zakończeniu przeprowadzki.

K
Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #4073 przez homikus

大夫之讚,寡人之願也。

Przypuszczam, że czeka mnie też przedstawienie się w odpowiednim dziale. Obiecuję, że dokonam tego niezwłocznie po zakończeniu przeprowadzki.

可。

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #4128 przez Camillvs
Vivant!

人在江湖,身不由己!
Czas generowania strony: 0.188 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba