10 kwietnia 2010 - katastrofa w Smoleńsku

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #3505 przez homikus
10 kwietnia 2010:

Co dziś się stało w Smoleńsku, każdy zapewne już wie. W związku z ogłoszoną przez p.o. Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego siedmiodniową żałobą narodową, jako obywatele polscy powinniśmy zaznaczyć swoją tego świadomość. Co niniejszym czynię. Bez zbędnego dalszego komentarza. Czego nie odmawiam jednak Szanownym Forumowiczom.

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Temat został zablokowany.
Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #3506 przez xiaobai
Wczoraj chinskim wieczorem na blogu spisalam na goraco (i z koniecznosci fragmentarycznie) moje wrazenia z pierwszych doniesien w chinskich mediach internetowych, moze ktos z Was bedzie mial ochote zajrzec: http://zachinyludowe.net/general/plpolsko-2/
Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #3507 przez Bolanren
Ja dostałem mase e maili i telefonów od Chinczyków(kondolencje , zapytania itd.). Niestety ale to własnie tragedia była przyczyna najwiekszego zainteresowania Polska.Nigdy wczesniej nie zaobserwowałem takiego zainteresowania Polska wsród Chinczyków jak po tej tragedii (od kucharza z restauracji po znajomych z innych miast, kazdy sie dopytuje, dzwoni, pokazuja mi gazety). Z jedenj strony cieszy, ze ludzie pamietaja a z drugiej smuci ze Polska w swiecie słynie z nieszczęść (powstania,zabory,wojna a teraz ta tragedia).Obawiam sie ze wybór nowego Prezydenta RP zostanie niezauwazony przez przecietnego obywatela Chin.
  • Wlodek
  • Wlodek Avatar
  • Wylogowany
  • Cesarski urzędnik
  • Cesarski urzędnik
  • China is a civilization pretending to be a state
Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #3508 przez Wlodek
a dlaczego zniknęła wczorajsza żałobna szata graficzna forum?

Quand la Chine s'éveillera - le monde tremblera
Napoleon Bonaparte
Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #3509 przez ximinez
Ja nadal widzę żałobną, może stara jeszcze z cache'a nie zeszła.
Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #3510 przez homikus
Nie zeszła, nie zeszła. Czasem trzeba poodświeżać, bo stare pliki obrazów są jeszcze zachowane albo lokalnie, albo właśnie w cache'u serwera.

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Czas generowania strony: 0.159 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba