10 września 2009 - SinoForum is back!

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #2738 przez homikus

A tak - eeeech - pierwsze poważne ostrzeżenie (...)

A ile wiąże się z przemocą fizyczną? ;)

A już myślałam, że Syn Niebios nas po prostu olał, a to tylko skleroza i demencja starcza :P. Dobrze, że wszystko wróciło do normy :D.

Tak, 寡人 może i nie jest jeszcze człowiekiem starym, ale starcze przypadłości nie są mu już obce :D

陛下萬歲萬萬嵗! 臣甚喜! Róbmy szybko reklamę w środowisku, niech Forum złapie drugi oddech!

Dobrze mówi!

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Temat został zablokowany.
  • Gość
  • Gość
7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #2743 przez
Dziekujemy za powrot :))

SinoForum 万岁!
Ostatnio zmieniany: 7 lata 10 miesiąc temu przez .
Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #2744 przez YLK

A już myślałam, że Syn Niebios nas po prostu olał, a to tylko skleroza i demencja starcza :P. Dobrze, że wszystko wróciło do normy :D.

Dokladnie to samo myslalem... 8) Cesarz ma szczescie, ze w miedzyczasie nie powstalo nic konkurencyjnego na takim samym poziomie merytorycznym i cieszace sie taka sama popularnoscia, bo czesto jak raz sie zniknie ze swiadomosci spolecznosci internetowej, to pozniej trudno do niej wrocic.

Powrot w sam raz, za 3 tygodnie duza impreza w Kraju Srodka, wiec bedzie gdzie ja swiecic  ;D
Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #2746 przez Niltinco
Akurat Chiny nie cieszą się u nas aż taką popularności by nagle kolejne fora o tej tematyce wyrosły jak grzyby po deszczu. Gdzieś mi się co prawda rzuciło w oczy jakieś nowe forum o Chinach, ale przy próbie kolejnego wejścia wyskoczył mi komunikat o wirusie na tej stronie, więc nawet nie wiem czy nadal to forum istnieje (ale z tego co widziałam to i tak tam było same pierdu pierdu).

Skoro Cesarz już cierpi na sklerozę to może czas brać na to jakieś piguły ;)?

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora
Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #2748 przez homikus

Skoro Cesarz już cierpi na sklerozę to może czas brać na to jakieś piguły ;)?

Ecstasy? Takie propozycje są niezgodne z Regulaminem ;)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #2749 przez Niltinco
Nie te piguły Wasza Homiczość, nie te :P. Ja tu mówię o środkach dostępnych w aptekach ^^.
Tak swoją drogą to kiepski ten regulamin skoro niemoralnych propozycji zakazuje ;).

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora
Czas generowania strony: 0.212 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba