10 września 2009 - SinoForum is back!

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #2751 przez Camillvs
Też myślałem, że to jakiś problem był w Chinach, ale jak już przyjechałem do Polski, to mi to zaśmierdło, nawet bardziej niż 臭豆腐!

人在江湖,身不由己!
Temat został zablokowany.
Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #2757 przez homikus

Nie te piguły Wasza Homiczość, nie te :P. Ja tu mówię o środkach dostępnych w aptekach ^^.
Tak swoją drogą to kiepski ten regulamin skoro niemoralnych propozycji zakazuje ;).

Takie prawo, Szanowna Pani Sędzino, takie prawo, osobiście i wyłącznie odpowiadam za każde słowo napisane tu przez każdego Forumowicza... Więc regulamin taki musi być :]

Też myślałem, że to jakiś problem był w Chinach, ale jak już przyjechałem do Polski, to mi to zaśmierdło, nawet bardziej niż 臭豆腐!

Dajcie spokój, za małe to nasze forum, żeby zainteresowało Wielkich Towarzyszy. I za mało tu wywrotowych treści, choć trochę jednak ich jest :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #2759 przez YLK

Akurat Chiny nie cieszą się u nas aż taką popularności by nagle kolejne fora o tej tematyce wyrosły jak grzyby po deszczu. Gdzieś mi się co prawda rzuciło w oczy jakieś nowe forum o Chinach, ale przy próbie kolejnego wejścia wyskoczył mi komunikat o wirusie na tej stronie, więc nawet nie wiem czy nadal to forum istnieje (ale z tego co widziałam to i tak tam było same pierdu pierdu).

Sinoforum przyciagnelo pewna grupe sympatykow, i na szczescie nie pojawil sie w miedzyczasie nikt inny na takim poziomie, zeby jego miejsce. Jednak niech cysorz nie osiada na laurach, bo laska panska na pstrym koniu jezdzi...

(niech nikt tego opacznie nie zrozumie, nie mam polskich czcionek... ;D)
Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #2764 przez homikus

Jednak niech cysorz nie osiada na laurach, (...)

Cysorz nie zamierza :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Czas generowania strony: 0.176 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba