10 września 2009 - SinoForum is back!

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #2725 przez homikus
Witajcie,

cóż, jak było - każdy widział, a raczej nie widział, bo w ogóle nie było, mimo że być miało. Naturalnie, cała wina leży po mojej stronie.

A będzie to opowieść długa...

Zacznijmy może od tego, że - co niektórzy wiedzą, inni zaś właśnie się dowiedzą - jestem, jak na cesarza przystało, człekiem nieprzewidywalnym, nieobliczalnym i przede wszystkim - w jednym słowie zawierając wszystko, co ciśnie mi się na usta - dziwnym. Do mojej kratkowanej obecności chyba się już wszyscy przyzwyczaili. Nad tym rozwodził się nie będę, orzechów włoskich w miejsce bulw ziemniaków również obiecywać nie zamierzam. Pewnie nie raz i nie dwa zniknę sobie jeszcze na krócej lub dłużej.

Kary najwyższej godną sytuacją było zniknięcie SinoForum. A jak do tego doszło? Dość prosto. Otóż w wakacje sporo szwendałem się tu i ówdzie. Nieobecność moja w kluczowym dla SinoForum momencie - czyli w dzień, kiedy upływał termin odnowienia domeny sinoforum.pl - sprawiła, że przegapiłem jej przedłużenie. Nie byłoby to może wielką katastrofą, ale przegapiłem na tak długo, że została zgłoszona do usunięcia. A to trwa. Przede wszystkim dlatego, żeby sobie ludzie nie kupowali domen w promocyjnych cenach, nie przedłużali ich, a po kilku dniach znów sobie ich na rzeczonych promocyjnych warunkach nie rejestrowali. No i kilka tygodni w plecy.

Na tym jednak porażka ma skończyć się ani myśli. Kiedy minął już kilkutygodniowy okres przejściowy, mogłem zarejestrować domenę ponownie. Ale znów zaspałem. Efektem było zarezerwowanie (dwa tygodnie) domeny przez jakąś tam oportunistycznie ukierunkowaną firemkę w nadziei, że znajdzie się kupiec, który weźmie ją po ładnej cenie (domena zdążyła sobie wyrobić odpowiednie parametry o sporym potencjale marketingowym). Myślałem wtedy, że wszystko już stracone. Ale Wielki Przewodniczący ulitował się nade mną i uznał, że zapłaciłem już za swe reakcyjne poglądy cenę wystarczającą. Domeną nikt się nie zainteresował.

W ten oto sposób w dniu wczorajszym, czyli 9 września 2009 AD, o godzinie 19:43 - kiedy to upływał okres rezerwacji - czym prędzej ponownie zakupiłem domenę, zasadziwszy się na nią uprzednio dość stabilnie. I tak oto SinoForum - ku wielkiej mej radości, a mam nadzieję i ku Waszemu ukontentowaniu - z martwych powstało.

Cóż mogę rzec jeszcze. Nie mam wiele na swoje usprawiedliwienie. Jak się mówi "A", należy powiedzieć i "Ą", a potem i "B" i "C" i "Ć" etc. Poległem. Za to Was wszystkich bardzo przepraszam. I obiecuję, że sytuacja taka nigdy więcej już nie będzie miała miejsca. Może i będzie mi się zdarzać - ba! na pewno... - kilkutygodniowa absencja, ale nigdy już nie dopuszczę do zniknięcia forum.

Mam nadzieję, że będziecie skłonni wybaczyć mi całą tę sytuację.

Powiedziałem. Howgh!

PS: W tym wątku można mi nawrzucać.

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Temat został zablokowany.
Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #2726 przez szopen
Ciut mi forum brakowalo.

Dobrze, ze to tylko "problem techniczny" a nie rewolucja konczaca sie scieciem glowy cesarzowi.
Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #2731 przez xiaobai
Gdybyś się nie przyznał myślałabym (łudziłabym się), że po prostu przestał w Chinach chodzić, a nie, że cesarz zostawił Sinoforum odcisk buta na forumowej pupie......która na domiar złego zniknęła.
A tak - eeeech - pierwsze poważne ostrzeżenie (osoba, z którą kiedyś miałam przyjemnośc pracować doszła kiedyś wobec mnie do "23-go poważnego postrzeżenia")
Jeśli Forumowicze wrócą i pisać będą - będę bardziej niz 高兴得不得了
  • Wlodek
  • Wlodek Avatar
  • Wylogowany
  • Cesarski urzędnik
  • Cesarski urzędnik
  • China is a civilization pretending to be a state
Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #2733 przez Wlodek
Ja również niezmiernie się cieszę, myślałem, że już po naszym forum. Cesarz może i jest człowiekiem dziwnym (w końcu to cesarz :), ale najdziwniejszym jego dziełem jest samo sinoforum - więcej takich dziwaków. Jednym słowem - uff.

Quand la Chine s'éveillera - le monde tremblera
Napoleon Bonaparte
Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #2734 przez Niltinco
A już myślałam, że Syn Niebios nas po prostu olał, a to tylko skleroza i demencja starcza :P. Dobrze, że wszystko wróciło do normy :D.

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora
  • jin tongxue
  • jin tongxue Avatar
  • Wylogowany
  • Mędrzec
  • Mędrzec
  • ...gonna go build my own Lunar Lander!..
Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #2736 przez jin tongxue
陛下萬歲萬萬嵗! 臣甚喜! Róbmy szybko reklamę w środowisku, niech Forum złapie drugi oddech!

得魚忘筌,得意忘言。
Czas generowania strony: 0.169 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba