27 stycznia 2009 - upgrade

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #2077 przez homikus
27 stycznia 2009:

Pochwalony!

Dzieci Szanowne, właśnie skończyłem aktualizować silnik SinoForum do najnowszej dostępnej jego wersji (2.0 Beta 4 - uznałem, że już się nadaje, a i czekać mi się nie chce, bo akurat mam trochę więcej czasu).

A ponieważ to wcale nie takie hop-siup, bo zmiany między tymi wersjami są olbrzymie, niemało musiałem się nagimnastykować, żeby było tu mniej więcej tak, jak poprzednio. Oczywiście nie skończyłem jeszcze robić wszystkiego, parę rzeczy muszę przywrócić (a pozwolę sobie robić to stopniowo), ale najważniejsze już ukończone. Cóż, jestem sobie tu sam, więc potrzebuję na wszystko trochę czasu. Na którego nadmiar bynajmniej nie cierpię. Pozwolę sobie także z czasem dodawać kolejne ciekawostki, jako że możliwości troszkę się otwiera :)

I teraz, w związku z powyższym, proszę Was o to, abyście, w swej łaskawości niezmierzonej i niezmierzalnej, dawali mi znać, jeśli coś będzie nie tak, jak wcześniej, jeśli będą wyskakiwać jakieś błędy, jeśli będą z czymś problemy. A będą na pewno, możecie mi wierzyć ;D

Z góry dziękuję!

Wasz w Dwójcy Jedyny

PS: Przy okazji forum znów się przeniosło fizycznie. Mianowicie na świeżutkiego [desc=Virtual Private Server]VPS[/desc]a. To również otwiera sporo nowych możliwości :) Ponadto SinoForum zyska dzięki temu na wydajności i stabilności.

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Ostatnio zmieniany: 8 lata 5 miesiąc temu przez .
Temat został zablokowany.
Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #2079 przez YLK
Chwala Cesarzowi za nieustajace wysilki!
Swoja droga juz zauwazylem, ze forum jest szybsze, laduje sie blykawicznie. Przynajmniej w Ningbo.
Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #2080 przez homikus
O jakże się cieszę, że efekty są zauważalne ;D

Promocja SinoForum
Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #2087 przez xiaobai
Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #2088 przez homikus
Oj będzie, będzie, wszystko po kolei :) Trochę zachodu to wymaga, więc na początek poszło wszystko najważniejsze, a teraz powoli dłubię sobie przy całej reszcie :)

Promocja SinoForum
Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #2089 przez xiaobai
a to przepraszam, nie miało wyjść roszczeniowo.
Także na warszawskim Muranowie forum chodzi teraz jak burza  ;D
Czas generowania strony: 0.198 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba