Skąd wziąć w Polsce książki po chińsku

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #3686 przez ril
No właśnie, skąd wziąć w Polsce książki po chińsku? Zwłaszcza prostsze, dla dzieci. Można znaleźć na sieci, np. tutaj: http://blog.nciku.com/blog/en/?p=1682 Tales Of Peter Rabbit. Ale książka to jednak co innego :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #3687 przez Niamey
w księgarni na placu bankowym w warszawie mają (a przynajmniej mieli) książki po chińsku. Były jakieś baśnie itp.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #3690 przez Camillvs
Można poszukać .pdf na Xunlei ;)

人在江湖,身不由己!

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #3738 przez homikus
Oferta księgarni Co-Liber, czyli rzeczonej z Placu Bankowego, z roku na rok jest - na polu pozycji okołochińskich i chińskich - coraz szersza. Nie bywam tam jakoś szczególnie często, ale ostatnio właśnie sam szukałem - co prawda podręczników, ale zawsze - pozycji skierowanych do dzieci. I zaskoczony byłem, ile się tego tam pojawiło. Inna sprawa, że może akurat trafiłem na okres tuż po dostawie ;]

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
2 lata 6 miesiąc temu #6738 przez Barbara Li

Wyprzedaż książek chińskich  prywatnej biblioteczki przeprowadzam z powodu przeprowadzki. To książki osobiście  przywiezione z Chin, starannie wybrane  podczas mego kilkuletniego pobytu w Kraju Środka, są wśród nich znane dzieła literackie  słynnych pisarzy chińskich –to  powieści , opowiadania, poezja, reportaże, słowniki, książki  historyczne i materiały pomagające w nauce j.chińskiego. Większość z nich wydana- w języku chińskim (uproszczonym),  rosyjskim, angielskim, francuskim oraz  polskim.  Książki są w bardzo dobrym stanie, bez śladów używania.
Ze względu na dużą ilość książek, wyprzedaż realizowana będzie etapowo. Przy zakupie większej
ilości mogę zastosować zniżkę.
Osoby zainteresowane zakupem proszę o kontakt , podaję adres internetowy oraz numer
telefonu. Jeśli ktoś będzie zainteresowany wysyłką pocztowa – doliczę koszty przesyłki.
W razie pytań, proszę pisać – a odpowiem na każdy mail.    Barbara Li  509 461 568
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Książki  di sprzedania w języku chińskim:
1.陆大夫 (Lu Dafu):  日月(Ri Yue) opowiadania  - 20 zł
2.东方老墙 -万里长城写真 -Poezja związana z Wielkim Murem – 25 zł
3.汉字-姜文-O znanym aktorze Jiang Wen (229 str)  - 20 zł
4.中国西藏的历史地位 -Historia - powiązanie Tybetu z Chinami – 20 zł
5.明清艳情小说 -Ming Qing Yanqing Xiao Shuo- Opowiadania erotyczne
dynastii Ming i Qing (ilustracje rysunkowe) – 4 tomy-  komplet 100 zł
6.慈禧全传Powieść o cesarzowej CIXI – komplet  6 cz. : 9 tomow =  200 zł
慈禧前传(一),玉座珠帘-上/下 (二), 清宫外史,上/下(三),
母子君臣 (四),胭脂井 上/下(五),瀛台落日 (六)
7.温瑞安: 杀楚 -Wen Rui‘An : Sha Chu (powieść o tematyce Wushu)  10 zł
8.温瑞 安: 逆水寒Ni Shui Han 上/中/四/下(powieść  Wushu)- 60 zł
9.温瑞安:四大名捕会京师 Si Da Ming Hui Jing Shi(powieść Wushu) -  30zł
10.温瑞安;骷髅画Ku Lou Hua (powieść Wushu)                30 zł

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #7366 przez smokow
co prawda widze ze to dosc stary temat ale moze uda mi sie go reaktywowac - czy zdarzalo sie Wam spotkac ksiazki lub tomiki chińskiej poezji w oryginale w jakiś antykwariatach stacjonarnie (np w Wawie) albo antykwariatach online>? bede wdzieczny za wszyyystkie odpowiedzi :)

Czas generowania strony: 0.162 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba