Dom latających sztyletów

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #1573 przez judge_mental
wizualnie super, fabularnie kupa. film nieco przewidywalny i nudny. yimou chyba chcial tutaj zrobic hero 2, z ta roznica, ze tam akcja, dialogi i obraz swietnie sie dopelnialy i stanowily calosc, a tutaj gadanie o niczym i sceny nafaszerowane efektami za miliony dolarow sprawiaja wrazenie, ze ten film to parowka, czyli wszystko i nic. ale obejrzec mozna.

/niniejszym sie witam i zycze zdrowia!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Gość
  • Gość
8 lata 4 miesiąc temu #1663 przez
Ja osobiście szczerze zawiodłem się na tym filmie. Nie spodziewałem się co prawda dzieła, które dorówna "Hero", ale miałem nadzieję na widowisko na porządnym poziomie. Nie powiem, oglądało mi się dobrze ten film, jednak główną atrakcją były plenery, bowiem akcja mocno kulała.
Najbardziej mam żal do Zhang Yimou za infantylne zakończenie filmu. Leżałem ze śmiechu widząc Mei ze sztyletem w sercu wstającą z ziemi po 10 minutach, czy Andy Lau biegającego pół godziny ze sztyletem w plecach.
Moim zdaniem film byłby o wiele lepszy gdyby... wyciąć z niego wszystkie dialogi. Są strasznie płytkie i nudne, paradoksalnie film jest najciekawszy gdy bohaterowie nic nie mówią.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #1685 przez Ling Ling

Leżałem ze śmiechu widząc Mei ze sztyletem w sercu wstającą z ziemi po 10 minutach, czy Andy Lau biegającego pół godziny ze sztyletem w plecach.

A wiesz, że jesteś drugą osobą (poza Chińczykami, którzy w kinach podobno wyli ze śmiechu), którą coś takiego mówi? Pierwszą jestem ja. Inni "oceniacze" zawsze mi mówią, że przesadzam, że się czepiam i że pewnie jestem zazdrosna (nie wiem tylko, czy o ZZ, czy o AL, bo nikt nie potrafił mi tej mojej zazdrości objaśnić jakoś).

我唔係西人,我係雞蛋。

• Gość
  • Gość
7 lata 7 miesiąc temu #2775 przez
Ja tam lubię wzruszające papki, więc film mi się podobał i wracałam do niego jeszcze kilka razy, potem już ze względu na samą wizualizację, bambusy i, ach, ten taniec w domu uciech. Ogólnie według mego gustu Ziyi Zhang jest najpiękniejszą azjatycką aktorką (chyba, że przegapiłam jeszcze jakąś piękniejszą, w co wątpię...), a tą opinię odziedziczyłam chyba po tacie, który mi ten film pokazał :)
Poza tym jak dla mnie aktorka naprawdę świetnie grała niewidomą... Więc zaskoczenie pewnego stopnia miałam.
Ale może ja jestem naiwna... Wszystko jedno. Podobało mi się i już ;)

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #2807 przez ximinez
Zhang Ziyi wydawała mi się całkiem ładna, dopóki nie zobaczyłem w sieci jej półnagich zdjęć z plaży ;P

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #2808 przez YLK
Rzeczywiscie, do Pameli A nie podobna...:):):)

Czas generowania strony: 0.194 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba