Dom latających sztyletów

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #533 przez Mei
Dom latających sztyletów ( House of flying daggers) - cudowny, wzruszajacy film .. tylko tyle mogę powiedzieć. Oto opis :
dom.latajacych.sztyletow.filmweb.pl/

Dodam tylko, ze grała tam moja ulubiona aktorka - Ziyi Zhang :)

Ktoś widział ? Zapraszam do dyskusji

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #537 przez homikus
Pewnie, że widział, ba!, to jeden z popularniejszych na Zachodzie chińskich produkcji ostatnich lat.

A moje osobiste zdanie? Cóż, nie mam go za wiele, ponieważ... jest to jeden z niewielu filmów jakie kiedykolwiek w życiu obejrzałem, na którym... zasnąłem z nudów. Tak po prostu. Wszystko ładne, jest co pooglądać, scena pogoni i walki w bambusowym gaju jest przepiękna i naprawdę świetna, ale to za mało. Znudziło mnie do tego stopnia, że nawet nie pamiętam, o czym to było :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #559 przez Niltinco
Film jak dla mnie ok. Może niezbyt pasjonujący, ale taki trochę do powzruszania i do podziwiania plenerów i strojów :). Przyjemna rozrywka z chińskim akcentem ;).

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #589 przez hxx
o tak, bambusowy gaj i armia Viet Congu, jak to jeden pan na sali kinowej okreslił
ogólnie film straszliwie nudny, ale miło się patrzyło na Kaneshiro w kiteczce :)

• Gość
  • Gość
8 lata 7 miesiąc temu #1035 przez
  Moim zdaniem ten film jest świetny. I tyle wystarczy.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #1286 przez Ling Ling
Jeden z najgorszych filmów, jakie oglądałam. Zhang Ziyi nie lubię, ale Takeshiego Kaneshiro a i owszem, a Andy Lau to moje uwielbienie aktorskie jedno z 3 najukochańszych (obok Jeta Li i Chow Yun Fata). Filmu więcej kijem nawet nie tknę. Wielkie rozczarowanie, szczególnie że to Zhang Yimou zrobił, facet od jakże IMHO genialnego Hero :)

我唔係西人,我係雞蛋。

Czas generowania strony: 0.189 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba