Kazimierz Mijal i polski maoizm

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #3425 przez YLK
Piszecie o albumie, zdjeciach - gdzie mozna je zobaczyc, czy album jest dostepny w sprzedazy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• deming
  • deming Avatar
  • Wylogowany
  • Cesarski urzędnik
  • Cesarski urzędnik
  • 少说空话多干实事
Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #3426 przez deming
to album wydany przez (z tego co pamiętam) Shijie Zhishi Chubanshe z okazji 60. rocznicy nawiązania stosunków polsko-chińskich - wydany w ubiegłym roku. Nie wiem czy był rozprowadzony tylko podczas imprez związanych z tą rocznicą czy też jest możliwość zakupienia tego w księgarniach - ale wątpię. Cała historia polityczna, gospodarcza i kulturalna relacji bilateralnych w zdjęciach. A że AK był w Chinach w 1997 r. toteż to zdjęcie o którym piszemy się w albumie znalazło -

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #3427 przez YLK
Deming, dziekuje za wyjasnienie, myslalem, ze byc moze pewne fotografie - na ktore sie powolujecie - dostepne sa w sieci. Najwyrazniej jednak tak nie jest - jestescie po prostu szczesliwymi posiadaczami tego albumu...

O AK oczywiscie wiem, cala polonia byla wowczas zaproszona na powitanie go na lotnisku Hongqiao w Szanghaju, ja akurat nie poszedlem, bo mialem wazniejsze zajecia...:)
AK otwieral wowczas nowa siedzibe Chipolbroku, to byl jeden z glownych punktow jego wizyty w Szanghaju.

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #3428 przez Yao laoshi
Rzeczony album nie ma nawet wydrukowanej ceny (ani na obwolucie, ani w metryczce), więc nie sądzę, aby był dostępny w sprzedaży.

YLK, jeśli bardzo chcesz mieć rzeczone wydawnictwo, to postaram się załatwić dla Ciebie egzemplarz, bo mam dojścia do pewnej kupki tych albumów, których - zdaje się - nikt nie chce...

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #3429 przez YLK
Yao, dziekuje za pomoc, oczywiscie jestem zainteresowany tym bialym krukiem, szczegolnie jesli nikt go nie chce - chyba ze zdobycie go wymagaloby zbyt wiele wysilkow.

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #3445 przez Niamey
Rozdajecie gdzieś na mieście te niechciane albumy? :P Bo jestem bibliofilem ;)

Czas generowania strony: 0.210 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba