Sklepy z azjatycką żywnością w !WARSZAWIE!

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #4449 przez KOCHAMAZJE
    Znacie jakieś sklepy spożywcze z prawdziwego zdarzenia????  W landzie na metro służew jest połączony z restauracją koreańską świetny sklep koreański po prostu świetny ale raz że to dla mnie za mało, dwa że szukam różnych produktów . Kojarzycie jakiś????

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #4450 przez achinger
Po co się męczyć. Zamów sobie w Internecie. Na Allegro jest prawie wszystko, a jak czegoś nie ma to jest parę sklepów internetowych, gdzie już chyba zupełnie wszystko mają, a jak tego ci mało, to skontaktuj się z takim sklepem i jest duża szansa, że ci sprowadzą. Wiem na pewno, ze strona kuchniachinska.pl ma sklep ;)

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #4451 przez KOCHAMAZJE
ale wychodzi z dostawą (chyba ze odbiór osobisty) a na pewno gdzieś jest sklep taki jak w C.H land który jest naprawde dobrze zaopatrzony. Ale dzięki, nawet nie wiedziałem ze ktoś prowadzi w polsce taki interes przez internet

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #4520 przez ximinez
Przy ul. Podwale (albo już Kilińskiego, w każdym razie u zbiegu tych dwóch) jest sklep MeiAsia, w pawilonie gdzie kiedyś dawno temu był salon Seata, a później Fiata (jak widać za każdym razem następował upgrade ;) ). Nie są zaopatrzeni jakoś wybitnie, ale mają dobry chiński ocet, przyzwoite suszone papryczki (niestety tajskie), koreańskie mandu (japońskie gyoza też, jak kto woli) i wiele innych rzeczy. Polecam obadać, bo warto.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #4543 przez KOCHAMAZJE
dzięki; jest tez ogromny sklep shilla na kabatach. Pozdrawiam.

Czas generowania strony: 0.205 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba