Defilada

• Gość
  • Gość
6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #3744 przez

Klasyka... Najlepszy jak zwykle fragment o pomniku upamiętniającym wiekopomne wydarzenie jak to żona Wielkiego Wodza ugotowała mu obiad.

Zatrważający jest zarówno fakt, że trwa to już tyle lat, jak i to że do dnia dzisiejszego w zasadzie nic się nie zmieniło (chyba że na gorsze). Nadający 5 godzin dziennie jedyny program tv nadal nadaje tylko tego typu programy -

a w Pjongjangu (miasto dwukrotnie ludniejsze od naszej Warszawy) czas zatrzymał się na wczesnym Gierku ( http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Pyongyang_tram.jpg&filetimestamp=20080206205128 ).
Ostatnio zmieniany: 6 lata 8 miesiąc temu przez .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Gość
  • Gość
6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #3745 przez
PS. Taka ciekawostka:

piosenka którą można usłyszeć w 3 części (7:30) można usłyszeć w wersji polskiej w "Człowieku z Marmuru" (6:22):
Ostatnio zmieniany: 6 lata 8 miesiąc temu przez .

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #3751 przez Koralgolster
Oglądałam. Film jest naprawdę dobry.

Ciężko mi uwierzyć, ale wydaje się, że Koreańczycy naprawdę wierzą w to, że Kimowie jeden z drugim są boskimi dziećmi, i że chronią Koreę Północną, przed całym złem tego świata :-/ Takie wrażenie odniosłam na fragmencie z rozmową z żołnierzem na granicy z Koreą Południową.

Zresztą, od kiedy kilka tygodni temu obejrzałam "Koreę Północną z ukrycia", zainteresowała mnie ta tematyka i obejrzałam prawie wszystkie dokumenty, jakie na temat Korei znalazłam i niestety wszystkie ukazują ludzi, którzy czczą tych dwóch samozwańczych bogów :(

"Wie viele Sprachen du sprichst sooftmal bist du Mensch." J. W. Goethe

Czas generowania strony: 0.167 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba