한국어를 공부해요?

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #681 przez ximinez
To jest podręcznik, nie samouczek. Sam korzystałem z części pierwszej i NIE UCZ SIĘ Z TEGO BEZ POMOCY, bo od błędów aż się roi. Poza tym ś.p. prof. Ogarek-Czoj znana była z północnokoreańskich sympatii, więc dużo słownictwa i form jest właśnie z północy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #682 przez Niltinco
Nie są to podręczniki do samodzielnej nauki koreańskiego (zwłaszcza, że Huszcza maczał w tym palce), a wyglądają bardziej na wznowioną edycję podręczników dla studentów koreanistyki.

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

• Gość
  • Gość
8 lata 10 miesiąc temu #1009 przez
Hm mówicie, żeby tych książek nie kupowac, ale dla mnie już za późno :P bo kupiłem i zacząłem sie uczyc...narazie przerobiłem pierwszy rozdział.

Minusy tej książki to:
-brak odpowiedzi (jak mam sprawdzic czy dobrze rozwiązuje cwiczenia? :/
-brak płyty...staram się jakoś pracowac z tymi (dziwnymi dla mnie) zapisami fonetycznymi i podpieram się tym przedrozdziałem gdzie wyjaśniona jest wymowa (prawie) wszystkich znaków w różnych okolicznościach

myślicie, że nie naucze się z tej książki prawidlowego koreańskiego? Może możecie więc polecic coś innego? Może byc w języku angielskim.
Od października w sumie i tak zamierzam zapisac się na jakiś kurs, czy lekcje prywatne...

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #1010 przez Eddie
www.langintro.com/kintro/
Nie ma lepszej strony dla początkującego, jeśli chce się nauczyć pisać i dobrze mówić po koreańsku. Hangula w jeden dzień (max) można się nauczyć.
Podziwiam, że próbujesz przebijać się przez ten podręcznik. Jest mega dziwnie skonstruowwany.

NIECH ŻYJĄ WSZYSTKIE NARODY DEMOKRACJI LUDOWEJ!

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #1015 przez ximinez
Korzystając samemu z tego podręcznika z pewnością nie nauczysz się poprawnej koreańszczyzny. Tylko sobie krzywdę robisz wypełniając głowę wiedzą z błędami, które potem trudno może Ci być wyplenić.

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #5478 przez Tfor
Chciałbym tylko dodać, że zeszłoroczna wersja (wyd IV rok 2011) omawianego podręcznika "JĘZYK KOREAŃSKI. CZĘŚĆ I. KURS PODSTAWOWY" została opracowana 'praktycznie od podstaw', tak więc zostały wyeliminowane błędy oraz naleciałości północnokoreańskie ;).

Niestety, podręcznik wiele się nie zmienił pod względem stylu, nadal można się połamać przy opisach gramatyki. Choć idzie przez to przebrnąć :P.

Z ciekawostek dodam, że druga część podręcznika z racji już wiekowego czasu na rynku (wydanie II rok 2004) doczeka się ponownego wydania (III) w przyszłym roku.

Nie, nie jestem wysłannikiem DIALOGU ::). Po prostu interesuję się tematyką koreańską udzielając się tu i ówdzie i znam nieco wieści, tak więc napisałem - może kogoś zachęci do nauki :).

Czas generowania strony: 0.167 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba