Yattaman The Movie!

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #2349 przez ximinez
Forumowicze w mniej więcej moim wieku z pewnością zainteresują się wiadomością, że wyjdzie film oparty na jednej z kreskówek puszczanych przez Polonię 1 we wczesnych latach 90. :) To były czasy... koniec szkoły i dzida do domu na Yattamana, Tsubasę, Daimosa, Gigi czy Yatto-detta-mana.

trailer

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #2350 przez Niltinco
Hahahahaha!! Nie wierzę, powiedzcie że to jakiś żart XD. Kreskówkę pamiętam doskonale i nawet robiłam zakłady z kuzynami jakie robociki wyjdą z yattapsa (lub innego zwierzaka) w danym odcinku :P. Myślałam, że po zrobieniu Sailor Moon z aktorami Japończycy już taki pierdół nie będą kręcić, ale jednak mnie zaskoczyli XD.

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

• jin tongxue
  • jin tongxue Avatar
  • Wylogowany
  • Mędrzec
  • Mędrzec
  • ...gonna go build my own Lunar Lander!..
Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #2352 przez jin tongxue
Czy dobrze rozumiem, że te mangowe bajki to dla nich sfera tematyki religijnej, tak jak u nas filmy o JP2, św. Franciszku czy wariacje na temat Ewangelii?
No bo inaczej kto by chciał oglądać te cięzkie androny (i do tego ŹLE,ŹLE,ŹLE,ŹLE,ŹLE sfilmowane)?

得魚忘筌,得意忘言。

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #2355 przez noel
Hehe... Japończycy są świetni w tworzeniu kiczu i plastiku. Jakby na to nie patrzeć to Yattaman był całkiem fajny i zabawny, ale to relikt poprzedniej epoki i raczej nie znajdzie uznania poza Japonią. Gdyby to nakręcili w czasach świetności Power Rangers to może odniosłoby sukces :)

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #4471 przez KOCHAMAZJE
hej, nie trzeba byc w waszym wieku zeby kojarzyc Yattamana :)  . Ja mam 16 lat i jak najbardziej kojarze jak o 5.00 wstawalem na dzialce, budzilem babcie zeby mi zrobila platki (nie umialem podgrzewać mleka) a nastepnie włączałem telewizje. O 5.30 leciały słabe bajki zwykle japońskie Transformersy ale pozniej leciał GiGi oraz Yattaman. Nastepnie wychodziłem na 1500m(2) ogróek w zaubicach (pod warszawa) i sie bawiłem, zwykle całe dnie spędzałem na bawieniu sie w ogrodzie. Poźniej gdzies tak o 8.00 leciał Żar w Tropikach, Macquiver oraz Druzyna A. Po tym znowy zabawa ale juz przez prawie całą reszte dnia ( oprocz obiadu, kolacji oraz ogladania o "super poznej godzinie' (21.00 :D) Hotelu Zacisze. I nastepny dzien tak samo. Najlepsze chwile tam wlasnie spedzalem, lecz chodzi mi po prostu o to ze dzieci 'nowej ery' tez ogladaly yattaman :).

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #4718 przez Koralgolster

Myślałam, że po zrobieniu Sailor Moon z aktorami Japończycy już taki pierdół nie będą kręcić, ale jednak mnie zaskoczyli XD.

Tylko że w Japonii aktorska SM była popularna x] To dla nas nastolatki przebrane w plastikowe stroje wyglądają dość żenująco ^^"

"Wie viele Sprachen du sprichst sooftmal bist du Mensch." J. W. Goethe

Czas generowania strony: 0.210 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba