Nowi studenci na Tajwanie w roku 2011/2012

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #4239 przez Bandicota
Jam w Tajwanie. Kiedys na Szydzie rok studiowałam język. Teraz w centralnej czesci wyspy pomieszkuję, ale w stolicy bywam czesto. Nie wiem, jakie są Twoje priorytety: wysokość oplat czy jakość ksztalcenia? Chetnie spróbuję odpowiedzieć na pytania- jesli się pojawią.

Gratuluję stypendium- to duży sukces.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #4241 przez ximinez
Na samym kursie zależy mi mniej, niż na cenie, bo w kwestii języka nastawiam się raczej na 日常交流, niż na szkółkę niedzielną ;) Pytania będę miał z pewnością, ale nie dzisiaj, jakoś nie mam do nich głowy chwilowo :)

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #4248 przez Shenlanna
Hej!
Gratuluję i zazdroszczę :) Ja teraz jestem na Shida i będę się musiała niestety zmywać w okolicach Twojego przyjazdu, bo moje stypendium kończy się z końcem sierpnia. Więc na piwo zapraszam w Tajpej albo online ;) Pi razy oko jestem na bieżąco, więc można pytać (lub kontaktować się na PW) i mnie.
Nie wiem, jaka jest różnica w nauczaniu na Shida i Wenhua, rozumiem chęć zaoszczędzenia. Radzę tylko sprawdzić, czy na Wenhua nie wynudzisz się jak mops - z tego, co mi się wydaje, Twój poziom chińskiego jest wysoki, więc na Wenhua może nie być grupy, która by coś dawała, a na zajęciach i tak musisz być codziennie przez co najmniej 2 godziny.

Edit: nie wydaje mi się.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #4561 przez ximinez
Odgrzebuję stary wątek, bo przed prawie dwoma tygodniami pojawiłem się wreszcie w Taipei :)

Wybrałem w końcu 文化大學. Póki co jest ok, ale z werdyktem wstrzymam się jeszcze.

Przy okazji ponawiam propozycję spotkania się przy piwku. W przyszły weekend wybieram się do 福隆 posmażyć się na plaży (choć wszystko zależy jeszcze od pogody), więc gdyby ktoś ze stałych lub nowych mieszkańców wyspy miał ochotę spędzić dzień po polsku (jadę razem z innym Polakiem, którego poznałem w samolocie do Taipei), serdecznie zapraszam.

@Shenlanna: co Ci się nie wydaje? Że mój poziom chińskiego jest wysoki? ;P

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #4564 przez Bandicota
Niestety, wrocilam juz do Polski. Piwo- chetnie, ale pewnie innym razem. Milego plazowania!

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #4567 przez Shenlanna
@ximinez: nie wydaje mi się, tylko wiem :D

Piwo znowu online, bo jużem wróciła do naszej zimnej Bolandii...

Czas generowania strony: 0.150 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba