galerie

Więcej
6 lata 3 tygodni temu #4140 przez YLK
Przed chwila probowalem zobaczyc galerie zdjec jednego z czlonkow forum klikajac na ikonke przedstawiajaca aparat fotograficzny, pokazalo mi sie:

"Security Violation
The action you attempted is not permitted.
Back to the Gallery"

Ratuj cesarzu!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 3 tygodni temu #4143 przez achinger
To ja moż jeszcze dodam, że w powiadomieniach mailowych wysyłanych automatem z forum zamiast 中国论坛 widać 中国论坛 ;-)

Więcej
6 lata 3 tygodni temu #4144 przez homikus
Dziękuję za informacje! :) Tak to jest, jak człowiek zechce to i owo zaktualizować, wszystko nagle się sypie :/

Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że galerie długo nie działały z racji ograniczeń na wykonywanie niektórych funkcji obowiązujących u większości usługodawców hostingu. A że teraz to ja decyduję, jakie ograniczenia mają obowiązywać, a jakie nie - postanowiłem spróbować przywrócić galerie :) Prawie się udało...

To ja moż jeszcze dodam, że w powiadomieniach mailowych wysyłanych automatem z forum zamiast 中国论坛 widać 中国论坛 ;-)

To już naprawione, powinno być ok :)

A co do galerii i linków - muszę zidentyfikować najpierw problem i przyczynę braku automatycznej aktualizacji linków do galerii. Tak więc na razie ikonki aparatów wyłączam, galerie powinny działać.

Albo w ogóle inaczej. Niedługo miną trzy lata funkcjonowania forum na wciąż tej samej wersji silnika. Od tego czasu wyszło kilka znaczących aktualizacji, całkowicie zmieniających znaczną część mechanizmów. Wezmę się po prostu za globalną aktualizację silnika i szkieletu. Ale bez obaw, stworzę sobie poligon doświadczalny i przerw nie będzie. Dopiero, kiedy uznam, że po aktualizacji jest wszystko na swoim miejscu i funkcjonuje jak trzeba, ekspresowo już wtedy pójdzie na wersję ogólnodostępną :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
6 lata 3 tygodni temu #4145 przez achinger
Ja też zwykle pracuję na swoim własnym poligonie zanim ludziom pokażę.
Tak z innej beczk. Podoba mi się ten wysuwany panel boczny do edycji galerii i widziałbym kilka zastosowań dla niego w moich własnych projektach. Skąd pochodzi skrypt do niego?

Więcej
6 lata 3 tygodni temu #4146 przez homikus
Pochodzi z oryginalnego motywu skryptu galerii. Ogólnie wygląd tutejszej galerii to mocno przeze mnie zmodyfikowany jeden z oficjalnych stylów ( TUTAJ ) :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Czas generowania strony: 0.202 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba