Błędne hasła?

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #2831 przez homikus
Zauważyłem, że spora część Forumowiczów miała problem z hasłem do swojego konta po tej całej przerwie (wyskakiwał komunikat o błędnym haśle).

I stąd moje pytania: po prostu zapomnieliście, czy to problem techniczny? Musieliście je zmieniać?

Pytam tylko dlatego, że jeśli to problem techniczny, dobrze, żebym o tym wiedział.

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #2860 przez Yao laoshi
To musiał być jakiś problem techniczny. Piszę 'musiał', gdyż w tej chwili już zniknął. Po wpisaniu nazwy użytkownika i prawidłowego hasła w okienkach na stronie głównej następowało przekierowanie na stronę logowania z komunikatem o błędnym haśle. Po wpisaniu tego samego hasła na stronie logowania nie było już problemów. W przypadku logowania przez stronę logowania (która pokazuje się po kliknięciu "Zaloguj się" na stronie głównej) problemu z hasłem też nie było.

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #2861 przez homikus
Hm, serdecznie dziękuję za odpowiedź, muszę to zbadać.

Bardzo wszystkich proszę o wiadomość tutaj, kiedy błąd taki będzie się powtarzał, tak być nie może :)

Promocja SinoForum

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #2862 przez Yao laoshi
W takim razie uprzejmie donoszę, że znowu się coś takiego zrobiło - tym razem na stronie 'Zaloguj się'. Po pierwszym wpisaniu hasła wyświetlił się komunikat, że jest błędne, po powtórnym wpisaniu, udało mi się zalogować.

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #2863 przez homikus
Kurczę... postaram się to jak najszybciej ogarnąć. A że nie wiem, co może być przyczyną, trochę mi to pewnie zajmie. Ale najważniejsze, że logowanie nie jest zupełnie niemożliwe :]

Promocja SinoForum

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #2864 przez YLK
Ja nie mam takich problemow z logowaniem, jak Yao, moze to kwestia indywidualnych ustawien. Mam natomiast sugestie - logujac sie ze strony startowej system sam wylogowuje po wyjsciu z niej. Jesli chce sie byc zalogowanym na stale, wowczas trzeba wejsc na strone logowania.
Czy nie mozna by tak zrobic, zeby opcja zalogowan ia na okreslony czas byla na stronie startowej?

To drobna rzecz, ale byloby wowczas wygodniej sie logowac.

Czas generowania strony: 0.164 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba