Blog o Hong Kongu

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #6049 przez HongKongDreaming
hongkongdreaming.wordpress.com/

Strona o przygodach i życiu codziennym Polki w Hongkongu; Kultura, język, ludzie, potrawy w Azji; pogodnie, niezobowiązująco, kulturalnie szokująco :)
Azja, Hongkong, Hong Kong, Chiny, Pekin, Szanghaj, Podróże, turystyka, kultura azjatycka, kultura chińska, życie za granicą, biznes w Azji

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #6050 przez homikus
Czy to miejsce wygląda na tablicę ogłoszeń?

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #6051 przez HongKongDreaming
Szanuje zasady wszelkich forów i wydawało mi się, że wątek ten dotyczy stron oraz blogów związanych z Chinami, tak wygląda tutaj większość wpisów. Blog nie jest prowadzony w celach zarobkowych. Pomyślałam, że może kogoś zainteresuje. Bardzo proszę skasować wątek jeżeli nie pasuje! Pozdrawiam ze słonecznego HK

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #6053 przez homikus
Nie twierdzę, że nie pasuje, ale dział funkcjonuje po to, aby to Użytkownicy dzielili się linkami do stron swoich i nieswoich.
Ty zarejestrowałaś konto i pierwszą wypowiedzią, jaką zamieściłaś był odnośnik do Twojej strony. I tyle. Nie mieści się to, niestety, w granicach treści generowanych przez Użytkowników, ale w szerokich granicach spamu.

No i jest zwyczajnie nieeleganckie. Może chociażby kilka słów o sobie w odpowiednim miejscu? To też nie czat, gdzie wpada się, rzuci parę słów i można wypadać... Staramy się jednak tworzyć jakąś tam społeczność.

Szczerze mówiąc, jestem zdziwiony, że widzę Cię tu ponownie. Od razu założyłem, że reklama i papa. A tu proszę, jaka pozytywna niespodzianka ;] Z tej zacnej okazji Cesarz wspaniałomyślnie zdecydował zezwolić na pozostawienie wątku ;D

Promocja SinoForum

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #6054 przez HongKongDreaming
To, że akurat wcześniej nie byłam członkiem forum nie jest równoznaczne z tym, że nie będę się na nim udzielać w przyszłości. Nie wiem skąd takie przeświadczenie? Rzeczywiście chyba jestem zbyt prostolinijna, żeby podszywać się pod innych zachęcając do przeczytania bloga. Nauczka płynie z tego taka by stosować różne tricki szeptanego marketingu wtedy wszystko wszystkim pięknie gra, a reklamy przede wszystkim nastawione na generowanie zysku lecą. Tak czy owak, służę radą i pomocą dla osób wybierających się do Hongkongu, nawet pomimo tego oziębłego przywitania.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #6055 przez homikus
Odnoszę słuszne wrażenie, że nie zostały zrozumiane zarówno moja wypowiedź, jak i intencje. Trudno.

Informacyjnie i w razie wątpliwości: utrzymanie tego forum to dla mnie jedynie koszty, od pięciu lat mój zysk z tytułu prowadzenia tej strony wynosi słownie zero złotych polskich. I przez całe pięć lat ani na jedną sekundę nie pojawiła się tu komercyjna reklama nastawiona na zysk.

Promocja SinoForum

Czas generowania strony: 0.191 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba