Stowarzyszenia Chiny kultura

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #1946 przez mkajzer
Witam. Poszukuję stowarzyszenia/koła które zajmowałoby się tematyką Chin zarówno od strony kulturowej jak i naukowej. Jestem studentem z Warszawy i zależałoby na uczestnictwie w takim przedsięwzięciu organizującym spotkania, konferencje czy wystawy. Do tej pory znalazłem taki odpowiednik w Krakowie. Jest też Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Chińskiej ale to jest komunistyczny relikt. Zależy mi na rozwijaniu współpracy na linii Chiny-Polska z czego rozwój na poziomie kultury wydaję mi się pewną podstawą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #1948 przez mkajzer
Mam nadzieję, że rozpocząłem temat w odpowiednim wątku...

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #1981 przez Camillvs
Na UW jest Koło Wschodnie, które jako tako się zajmuje też Chinami, aczkolwiek większość osób z tego koła, które zajmują się właśnie Azją Wschodnią, a nie WNP, jest na zagranicznych stypendiach;) Tak czy inaczej mogę podać kontakt, zainteresowany?

人在江湖,身不由己!

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #2009 przez mkajzer
Właśnie wszedłem na ich stronę internetową ale chyba jej dawno nie aktualizowali... Jeżeli masz jakiś kontakt to bardzo proszę  :) Dzięki

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #2010 przez homikus
Przypuszczam, że więcej szczęścia miałbyś w Poznaniu, na ile zdążyłem się zorientować swego czasu...

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #2019 przez Camillvs

Właśnie wszedłem na ich stronę internetową ale chyba jej dawno nie aktualizowali... Jeżeli masz jakiś kontakt to bardzo proszę  :) Dzięki

Ze stronami tak bywa, ale Koło działa.

人在江湖,身不由己!

Czas generowania strony: 0.175 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba