Regulamin Działu

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #185 przez homikus

W celu zachowania odpowiedniego poziomu Forum i przejrzystości Działu z linkami proszę o przestrzeganie kilku najważniejszych zasad:

1. W Dziale tym każdy Użytkownik zamieszczać może odnośniki do swoich własnych stron, które nie pasują do pozostałych działów, czyli nie dotyczą Chin ani Dalekiego Wschodu. Na linki do innych witryn przeznaczone są pozostałe Działy.

2. Chcemy uniknąć sytuacji, w której ktoś rejestruje konto na Forum tylko i wyłącznie po to, aby zareklamować swoją stronę, po czym kończy tu swoją przygodę. W związku z tym odnośnik do niej opublikować można dopiero po osiągnięciu pierwszej rangi Użytkownika, czyli po pojawieniu się pierwszej gwiazdki pod nickiem (po napisaniu 50 postów). W innym przypadku wątek będzie niezwłocznie kasowany. Strony traktujące ściśle o Chinach i Dalekim Wschodzie, bądź też napisane w języku chińskim, można zamieszczać od razu, lecz w odpowiednich po temu Działach.

3. W celu zamieszczenia odnośnika lub grupy odnośników każdorazowo należy założyć nowy wątek. W ten sposób linki znajdować się będą tylko w pierwszej wiadomości tematu, a dalsze do niego odpowiedzi będą dyskusją na ich temat. Pozwoli to zachować maksymalną przejrzystość Działu.

4. Duplikaty będą kasowane.

5. Każdy nowy wątek powinien być zatytułowany tak, aby wstępnie można było zorientować się, jakich tematów dotykają odnośniki w nim publikowane. Nieodpowiednie są tytuły typu "Moje boskie stroneczki ^_^". Proszę o kierowanie się zasadą w rodzaju "Moja strona o psach", "Forum dendrologów polskich", "Strona Koła Naukowego Wydziału Xyz UJ" i tak dalej. Proszę również pamiętać, że tytuł ma być treściwy, ale jednak hasłowy, najlepiej będący tytułem strony.

6. Każdy odnośnik powinien być opatrzony tytułem linkowanej strony lub jej odpowiedniej części oraz przynajmniej ogólnym krótkim opisem. W ten sposób każdy zainteresowany będzie mógł wstępnie zapoznać się z charakterem i tematyką strony.

7. Tematy z odnośnikami do serwisów niepasujących tematycznie do Działu będą albo przenoszone w bardziej odpowiednie miejsce, albo, z braku takiego, kasowane.

8. Zarówno tytuł wątku, jak i opis strony muszą być po polsku.

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Ostatnio zmieniany: 8 lata 10 miesiąc temu przez Jacek.
Temat został zablokowany.
Czas generowania strony: 0.144 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba