Samsung Galaxy Tab.2 Androind- poszukiwane wszelkie aplikacje związane z Chinami

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #5617 przez Bolanren
Witam
Kto pomoże? Poszukuję wszelkich aplikacji zwiazanych z Chinami na w/w tablet.
M.in.
- do nauki języka (słowniki, pisanie chińskich znaków, itd.)
- rozkład pociagów, samolotów, autokarów oraz hotele
- mapy (kraju, miast, metra itd.)
- pogoda
- biznesowe (targi, oferty pracy, kursy walut, taobao itd.)
- inne użyteczne (np. chiński kodeks drogowy - pytania egzaminacyjne, użyteczne adresy, komunikacja miejska, promocje turystyczne itd.)

Z góry dziękuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #5620 przez Alan
Wypadałoby się przedstawić na dobry początek, ale na razie nie mam pomysłu, coby tam o sobie naskrobać, więc postaram się troszkę pomóc :) Ja osobiście używam:

- Pleco: fenomenalne narzędzie, posiada opcję szukania znaków po kluczach, wpisywanie ich w hanzi, po angielsku, syntezatorem mowy, prezentuje wymowę męską i żeńską, szczegółowo określa informacje dotyczące pojedynczych znaków, podaje złożenia, darmowe fiszki do wszystkich poziomów HSK i nie tylko... Można wymieniać jeszcze więcej, oczywiście jest również możliwość sprawdzania zapisu znaku. Niestety, wtyczka (jedna z wielu, darmowych i płatnych) odpowiedzialna za kolejność stawiania kresek jest płatna - 15 zł. Normalnie tego nie robię, ale "szarpnąłem się" i mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że warto. Darmowej alternatywy nie znalazłem po prostu nigdzie.
- Najlepiej mi się pisze GO Keyboard,
- Zwykłe Mapy Google mogą się zawsze przydać,
- Prościej znaleźć mapy pojedynczych miast, niż mapę Chin (np. Shanghai City Guide, Shanghai Metro, Szanghaj Bankomaty, płatne Offline Mapy, Explore Shanghai Metro Plan),
- Nie słyszałem o aplikacjach dotyczących giełdy, kursów walut w związku z Chinami, są jakieś zwyczajne typu aCurrency Pad,
- Gazety, dzienniki, etc. można znaleźć w markecie, w zależności od preferencji.

Nie mogę, niestety, zagwarantować, że aplikacje będą tak samo pracować na tablecie, ale raczej powinny.  Mam nadzieję, że choć trochę Ci to pomoże, niektórych kategorii aplikacji po prostu nie idzie spotkać :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.165 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba