Rosetta Stone

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #4148 przez Kumczak
Siemka ;).

Czy jest tu ktoś, kto uczył się chińskiego poprzez Rosettę?

Sam osobiście uczę się za pomocą tego programu od połowy sierpnia 2010 i aktualnie znajduję się na drugim poziomie. Uważam, że program jest fantastyczny i nauka jakiegokolwiek języka za jego pomocą to przyjemność i łatwizna. Co prawda w przypadku języka chińskiego nauczy nas on jedynie mówić za pomocą tego języka, ale to zawsze coś. Ja popełniłem ten błąd, że książkę do nauki znaków kupiłem dopiero w grudniu i nie mogłem uczyć się ich na bieżąco - przez co teraz znam słówek już całkiem, całkiem sporo, natomiast znaków ledwo 25.

Pozdrawiam i polecam ten programik :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #4149 przez achinger
Każdy ma swoje powody, aby uczyć się przy pomocy np. programów komputerowych lub innych materiałów, ale za £379.00 można mieć roczny kurs chińskiego w prywatnej szkole lub w Instutucie Konfucjusza...

Trochę drogo.

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #4150 przez Kumczak

Każdy ma swoje powody, aby uczyć się przy pomocy np. programów komputerowych lub innych materiałów, ale za £379.00 można mieć roczny kurs chińskiego w prywatnej szkole lub w Instutucie Konfucjusza...

Trochę drogo.

No drogo, ale chyba nie żyjesz w dzisiejszym świecie od wczoraj ;).

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #4151 przez achinger
Nawet w UK ta kwota dla przeciętnego człowieka to dużo. Bynajmniej nie żyje od wczoraj na tym świecie. Chciałbym podkreślić, że nie wiem jak dokładnie działa ten system, ale ju kiedyś reklamowano coś co się nazywało Sita i poliglotów z naszego narodu to nie zrbiło.

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #4152 przez Kumczak
Może zbyt enigmatycznie napisałem poprzednio, ale mnie na ten program też nie stać :).
Kto chce go wypróbować, to wypróbuje, w jaki sposób, to już nie moja działka ;).

Ja tylko wypowiadam się o swoim doświadczeniu z tym programem, które jest bardzo pozytywne :).

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #4157 przez achinger
Powiedz jak go wypróbować za darmo to może więcej osób ci powie czy warto.

Czas generowania strony: 0.187 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba