Serwisy informacyjne

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #5597 przez caballini
Nie wiem, czy trafiłem do dobrego działu. Władze zweryfikują.
Na początku mojego pobytu w Chinach (pół roku temu) postanowiłem, że będę czytał co nieco chińskiej prasy, coby się rozwijać językowo itd. Jednak po zakupieniu kilku przypadkowych gazet doszedłem do wniosku, że chińska prasa to bełkot, nudy i propaganda i nie będę tego czytał. Ale teraz pomyślałem, że to niemożliwe, że na pewno są jakieś normalne serwisy internetowe, gdzie można poczytać newsy, nie koniecznie o gospodarskiej wizycie dobrego Premiera u dobrych ludzi w dobrej wiosce, która dobrze się rozwija i zmierza w kierunku dobrej przyszłości. Stąd moje pytanie: czy możecie polecić jakieś ciekawe chińskojęzyczne serwisy informacyjne, takie o wszystkim i o niczym (raczej o wszystkim, bo o niczym to tu nie brakuje), jak nasz onet, wp, interia (oczywiście mówimy o formie, a nie merytoryczności tych serwisów)?

[Dodam tylko, że chciałbym to trakować przede wszystkim jako rozrywkę, dlatego niekoniecznie w tym momencie marzy mi się czytanie znaków tradycyjnych, z którymi nie jestem specjalnie oczytany.]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.140 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba