natematchin.pl - portal z opiniami, analizami i komentarzami o Chinach

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #5686 przez Yao laoshi
Pod adresem www.natematchin.pl znajdziecie stronę, na której co tydzień pojawiają się teksty poświęcone współczesnym Chinom, historii i kulturze Chin oraz stosunkom międzynarodowym widzianym z chińskiej perspektywy.

Autorami większości artykułów są polscy eksperci i praktycy, ale portal publikuje także wypowiedzi międzynarodowych ekspertów, a nawet przekłady chińskiej literatury.

Do tej pory (portal działa od początku marca) ukazało się około 30 wpisów, a co tydzień pojawia się kilka nowych.

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #5688 przez YLK
Swietny portal, doskonale artykuly, doswiadczony i kompetentny zespol autorow. Podoba mi sie przede wszystkim Wasz profesjonalizm, mysle ze wraz z narodzeniem tego portalu jestesmy swiadkami powstawania polskiego think-tanku zwiazanego z Chinami, i mam nadzieje, ze z fazy propagowania informacji o Chinach kiedys bedziecie mieli takze znaczacy wplyw nie tylko na ksztaltowanie opinii o Chinach w Polsce, ale takze polityki wobec Kraju Srodka.

Gratulacje!

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #5691 przez Yao laoshi
W imieniu całego zespołu serdecznie dziękuję za te bardzo miłe dla nas słowa, które traktujemy jako zobowiązanie wobec naszych Czytelników - będziemy się starali ich nie zawieść!

"Tut das Unnütze"

Günter Eich (1907-1972) - niemiecki poeta, z wykształcenia sinolog

• Pojechana
  • Pojechana Avatar
  • Wylogowany
  • Chłop
  • Chłop
  • Nie pozwól by marzenia pozostały tylko marzeniami
Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #5692 przez Pojechana
Też Was czytam i kibicuję. Brakowało mi takiego opiniotwórczego portalu o Chinach. Powodzenia!  :)

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #5693 przez PolskaChinka
Mi też się bardzo podoba. Tak trzymać! :)

Ciekawe historie, niespotykane przygody, użyteczne informacje, relacje z podróży i piękne zdjęcia! Zapraszam na ( skosnymokiem.blogspot.com )

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #5694 przez homikus
Muszę przyznać, że trzymacie poziom tak wysoki, jaki trudno znaleźć w dzisiejszym, hm, dziennikarstwie czy dzisiejszej publicystyce. Jestem pod wrażeniem i z przyjemnością czytam większość materiałów. Co oczywiście z całego serca polecam innym, jako jedno z niewielu polskojęzycznych rzetelnych źródeł wiedzy o Chinach.

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Czas generowania strony: 0.195 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba