fotochiny

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 3 miesiąc temu #198 przez Beijing
Możliwe że natknęliście się na tą stronę, jest bowiem w miarę popularna: http://www.fotochiny.com , jak można się domyślić główną rolę stanowią zdjęcia, ale jest też dziennik, artykuły i takie tam, więc jest co czytać. Jedna rzecz z tej witryny utknęła mi szczególnie w pamięci. Komentarz, jak pozostawił po sobie niejaki Ols ( pozwolę sobie zacytować): "(...) Gdy znajomi pytają "I jak tam w Chinach?" odpowiadam: "Trzeci świat". I dodaję "W Polsce". :) Zapraszam.
Ostatnio zmieniany: 6 lata 3 miesiąc temu przez .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #213 przez homikus
Faktycznie znam tę stronę od dość dawna i cenię ją sobie, a właściwie szczególnie cenię zbiór fotografii.

Próbowałem nawet kiedyś, jeszcze w czasie pobytu w Chinach, kiedy moje przeżycia i doświadczenia były bardzo świeże, zainicjować jakąś rozmowę w komentarzach, ale moje stanowisko było rozbieżne z tym Autora, która to sytuacja nie była chyba jego idealną wizją systemu komentarzy w serwisie... W związku z tym dałem sobie spokój.

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #722 przez bartekchiny
No to... masz tą niepowtarzalną, jedyną okazję, aby porozmawiać z autorem. Nie rozumiem Twojego zarzutu odnośnie sposobu komentarzy? Komentarze dotyczą głównie zdjęć i większości nawet nie komentuję, do moich wpisów - dziennik nie ma jako takich komentarzy z zewnątrz, jest jeszcze księga gości, ale jakoś nie widzę, żeby były tam wielkie różnice zdań. Twój zarzut wydaje się bezzasadny! Wszystkie komentarze sprawdzam, bo niestety mam coraz więcej wpisów, które chcą coś zareklamować, ale wszystkie krytyczne wpisy dodaję bez problemu, nawet jeśli dostnę jakieś kiepskie oceny za zdjęcia.

www.fotochiny.com

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #834 przez homikus
Oj, no to nie był żaden wielki zarzut ani przyczynek do wzajemnego antagonizmu :)

Przecież nie powiedziałem, że usuwasz niewygodne komentarze czy nadmiernie moderujesz? Tak po prostu kojarzę sprzed kilku lat, że coś zgrzytnęło w pewnym momencie, a ja byłem wtedy na etapie nadwrażliwości na wszystko i tyle. Drobnostka i moim zdaniem nie ma się o co sprzeczać :)

Wybacz, jeśli Cię uraziłem!

Promocja SinoForum

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #2187 przez bartekchiny
Nie, nie obraziłem się na nic, ale wydaje mi się, że komentarzy i ocen raczej brakuje na mojej stronie. Ludzie są dosyć obojętni. Nie ważne czy zły, czy dobry komentarz, czy może ktoś chce dopisać coś do zdjęcia, albo ja popełniłem jakiś błąd, zwykle publikuję wszystkie komentarze, wyjątek stanowią reklamy viagry i jakiś spam. Niestety brakuje mądrych opinii na mojej stronie, zwłaszcza ostatnio.

www.fotochiny.com

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #2199 przez homikus
O! Dzień dobry po pół roku :) A akurat wczoraj przeglądałem dawno nieaktywnych Użytkowników i zastanawiałem się, czy nie powysyłać im listów z wyrazami smutku spowodowanego opuszczeniem zacnego naszego grona ;D

Z komentarzami swego czasu i ja się mordowałem, tak więc wiem, jaki to czasem problem. Ale ostatnio moja działalność na tym polu nieco podupadła, więc na razie nie mam się czym przejmować.

Ale dobrze, że się pokazałeś i przypomniałeś o sobie, bo dawno nie zaglądałem na Twoją stronę, więc z chęcią nadrobię teraz ten czas :)

Promocja SinoForum

Czas generowania strony: 0.151 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba