Anglojęzyczne materiały naukowo-dydaktyczne

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1243 przez noel
Witam.

Od dłuższego czasu prowadzę temat z linakmi do anglojęzycznych publikacji on-line o krajach azjatyckich (w tym o Chinach) na japońskim forum japonia.org.pl. Publikacje pochodzą z róznych magazynów, ośrodków akademickich czy organizacji, więc jest to rzetelna literatura. Ponieważ trochę już się tego uzbierało ciężko byłoby wszystko przekopiować, dlatego podaję bezpośredni link do tematu. Mam nadzieję, że znajdziecie tam coś ciekawego dla siebie :)
www.japonia.org.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=1246

Zachęcam też do skorzystania z promocji SAGE Publ., który umożliwia zarejestrowanym użytkownikom dostęp do artykułów wydanych po 1999r.. W ofercie SAGE są m.in. magazyny "China Report", "China Information" czy "Modern China", ale nie tylko w nich można znaleźć coś o Kraju Środka. Promocja trwa do końca października.
online.sagepub.com/

noel
Ostatnio zmieniany: 8 lata 5 miesiąc temu przez .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #1246 przez YLK
Dzieki, bardzo ciekawa kolekcja i duzo wartosciowych materialow (przynajmniej dla mnie).

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #1247 przez noel
Cieszę się, że ktoś skorzysta - w końcu jest tu więcej potencjalnych odbiorców niż na typowo japonistycznym forum. Oczywiście niektóre strony warto jeszcze samemu przebadać, bo od czasu zamieszczenia mogło się na nich coś zmienić, np. wyd. RAND co raz dodaje nowe publikacje do pobrania. Uwolniłam się od pracy magisterskiej i mam teraz trochę więcej czasu, więc pewnie wkrótce pojawią się nowe linki.

noel

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #2569 przez noel
Dla wszystkich zainteresowanych - rozpoczęła się kolejna promocja SAGE Publ. - do końca kwietnia można korzystać z darmowego okresu próbnego obejmującego materiały z lat 1999-2009. Szczegóły i link znajduje się w pierwszym poście.

noel

Czas generowania strony: 1.199 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba