Almaty->Astana->Bishkek->Urumqi

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #6327 przez KOCHAMAZJE
Hej, wyruszam w czerwcu i lipcu na wycieczkę do przyjaciela z Kazachstanu i jego rodziny. Ogólnie chodziło mi o to, żeby zobaczyć jak najwięcej w tamtych rejonach, ponieważ zapewne nie wrócę tam prędko. Kazachstan i Kirgistan to podróż z jego znajomymi, więc na pewno wszystko będzie dobrze zaplanowane, ale moje pytanie jest odnośnie chin. Jeszcze nie załatwiłem wizy, ponieważ piszą tam o obowiązku podtwierdzenia gdzie się zamieszka, a hotelu jeszcze nie znalazłem ani nie znam tam nikogo zeby im podać jakikolwiek adres. Mam też nadzieje ze ta wiza nie jest jakimś problemem, bo np amabasada Kazachstanu moze naprawde wydawac się dziwna haha :) Czy ktokolwiek był z Was w Urumqi? Słyszałem różne opinie na jego temat ale tez cieżko znalezc jest nawet jakieś ciekawsze zdjecia z tego miasta... Dzięki za informacje ;) Michal

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #6330 przez achinger
Hej

Znajdź jakiś hotel, w którym "prawdopodobnie" zamieszkasz i we wniosku wizowym podaj ich adres i telefon. Nie sądzę, aby oni to w jakikolwiek sposób weryfikowali. Jeżeli nawet tam nie zamieszkasz, to nic się nie stanie.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #6332 przez KOCHAMAZJE
Na pewno masz racje, już wczoraj znalazłem pięcio gwiazdkowy 'grand mercure' ( 150 zł za jedną osobę??!!!) więc jest co podać i dobrze się zapowiada ;)

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #6483 przez blondi7
No nawet i w Polsce 150 zł za osobę to takie 2-3 gwiazdki, jak Ci sie udalo?

Czy korzystaliście? Tani nocleg Warszawa ? Poszukuje też  biuro księgowe warszawa ,dobre biuro księgowe.

Więcej
2 lata 6 miesiąc temu #6640 przez KOCHAMAZJE
Odpuscilem sobie Chiny ze względu na brak czasu. Pozniej okazalo sie ze gdybym powiedzial w ambasadzie gdzie chce jechac to by i tak mnie nie dopuscili - region Urumqi jest dla nich jak Tybet.

Czas generowania strony: 0.916 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba