Chiny pólnocne

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #3922 przez xue sheng
Wybieram się z Pekinu do Harbin a po drodze chcialam zwiedzić pólnoc. Moj przewodnik proponuje nastepujaca podroz:
Beijing-> Dalin-> Dandong-> Tonghua, Ji'an-> Yanji->Mudanjiang->Changchun->Harbin
Które z miast mozna sobie darować, a moze jest cos po drodze ciekawego, co nie uwzględnilam. Z gory dzięki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #3923 przez aimier
Tzn. Doradzalbym zima kieunek przeciwny... Dongbei zima, to totalna aberracja! Ale jesli juz musisz, to Shenyang, Dalian, Changchun, Harbin. Yanji, Tonghua zima, to raczej nieporozumienie, Mudanjiang???!!! Bez komentarza. Poza tym, jesli bedziesz w okolicach Changchuna daj znac. Moze obiad jakis, kawa, cokolwiek.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #3933 przez xue sheng
dzieki :) spotkanie jak najbardziej - wyslalam ci maila:)

• Gość
  • Gość
5 lata 11 miesiąc temu #4354 przez
Siema!
Zamarzyłem sobie że gdy będę w Irkucku w Rosji, to może sobie skoczę do Mandżurii. Dojazd kosztuje 200 PLN i trwa dobę... No ale Chiny to dla mnie tylko hasło i miejsce produkcji moich T-shirtów. Co dalej?
Wchodzę do Chin w Manzhouli, w pobliżu mam Hulunber (160 km) i nieco dalej Harbin (800km). Jakie powinny być moje dalsze kroki? Jak się ogarnąć z tym wszystkim? Co zaliczyć a co zostawić? Mogę poświęcić od wjazdu do Chin ok 5-6 dni na zwiedzanie. Więc całe południe sobie w spokoju zostawiam...

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #4355 przez Camillvs
To mój kumpel ze studiów, proszę o wsparcie dla tego pasjonaty Wielkiego Stepu ;)

人在江湖,身不由己!

Czas generowania strony: 0.167 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba