Czy można pojechać dwa razy na to samo stypendium?

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #7474 przez fistaszek
Z stypendiów konfucjańskich, na przykład raz na rok i za rok znowu na rok? Czy już wtedy trzeba wybrać coś innego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #7476 przez machinger
Słyszałam, że można ubiegać się o to samo stypendium, ale z przynajmniej roczną przerwą między wyjazdami. Najlepiej jak potwierdzisz to w Twoim Instytucie Konfucjusza. Powinni wiedzieć.

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #7478 przez fistaszek
Dziękuję :) Pójdę jak będę mogła, ale mam jeszcze jedno pytanie; wiesz może czy można pojechać najpierw na stypendium roczne, potem na półroczne? W końcu roczne ma wyższy "poziom" no i po nim będę mieć HSK 5 a podobno oni niechętnie przyjmują na stypendium wtedy. Chyba że miałabym zdać HSK2 i udawać że wcale nie zdawałam piątki xD?

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #7480 przez Damian
Co prawda nie mogę wypowiedzieć się za wszystkie Instytuty w Polsce, ale my ostatnio dostaliśmy informację, że osoby, które przebywały w poprzednich semestrach w Chinach w ramach jakiegokolwiek stypendium nie mogą ubiegać się już o stypendia konfucjańskie.

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #7481 przez fistaszek
To dziwne, na stronie instytutu w Poznaniu jest taka informacja przy stypendium 4-tyodniowym, a przy innych nie. To teraz obejmuje wszystkie? :(

Więcej
1 rok 2 miesiąc temu #7482 przez fistaszek
A jest jakaś opcja stypendium poza konfucjanskim i rządowym?

Czas generowania strony: 0.189 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba