WSJO - 2014/15

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #6531 przez cigarettesinthetheatre
Witajcie, jest tu może ktoś kto wybiera się w tym roku na WSJO na sinologię lub koreanistykę? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #6539 przez nakichan
Na razie na koreanistykę jest za mało chętnych aby otworzyć ten kierunek, ale zastanawiam się nad sinologią. Nie wiem czy nie lepiej będzie pouczyć się rok, napisać maturę z rozszerzeń polskiego i angielskiego i pójść na uczelnie państwową. Naczytałem się już tyle opinii o WSJO, że nie wiem czy jest to dobra uczelnia czy też zła...

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #6540 przez cigarettesinthetheatre
No wiem wlasnie. Dlatego ide na sinlogie jednak. Czytalam wiele zlych opinii ale jakos z 2008 roku i na temat innych filologii. Jezeli chodzi o te kierunki orientalne to niby jest w porzadku. Mam znajomego na japonistyce i tez mowi ze jest dobrze, dlatego sie zdecydowalam, szkoda rok tracic, ale mimo wszystko sprobuje sie po roku przeniesc na inna uczelnie

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu - 2 lata 9 miesiąc temu #6541 przez nakichan
Znalazłem też sinologię na prywatnej uczelni AFIB Vistula w Warszawie. Co o tym myślisz, mają bardzo fajne specjalizacje, podobna cena do WSJO. Sinologia jest też w Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych w Łodzi ^^
Ostatnio zmieniany: 2 lata 9 miesiąc temu przez .

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #6542 przez monkeyy
Właśnie złożyłam papiery na sinologie na AFiBV...
Szukałam wcześniej informacji na temat tego kierunku, na tej uczelni(w sensie opinii ludzi, którzy tam studiują). Nic nie znalazłam.

Na miejscu powiedzieli mi, że zajęcia są prowadzone przez chińczyków, po angielsku. Cóż, na razie wygląda to ok. Plan zajęć (z poprzedniego roku) też w miarę sensowny.
A i dowiedziałam się tyle, że sinologię zaoczną rozwiązali, bo było za dużo materiału i ludzie się wykruszali (zresztą taki kierunek w trybie niestacjonarnym wg mnie nie ma racji bytu...)

Zawsze można poprawiać maturę lub próbować się przenieść :P...
Ktoś jeszcze się tam wybiera?

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #6543 przez nakichan
Ja się zastanawiam właśnie którą uczelnie wybrać. Program jest normalnie nastawiony na sinologie? Bo jednak w nazwie jest Akademia Finansów i Biznesu. I normalnie po licencjacie, można pójść na magisterkę na inną uczelnie? Chodzi mi o to czy dyplomy z tej uczelni są uznawane.

Czas generowania strony: 0.239 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba