Sinologia UG

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #6622 przez czeria
Hej, odświeżam temat z okazji zbliżającego się początku roku ;)
Ogólnie zaczynam od października pierwszy semestr sinologii na UG i prawdę powiedziawszy nie wiem absolutnie nic o tym kierunku, poza tym, że wybrałam go, bo uznałam, że jest i interesujący i przyszłościowy. Przeczytałam już, że na UG jest w całości chińska kadra, co było dla mnie sporym zaskoczeniem. Jednak największym zdziwieniem była możliwość wczesnego wyjazd do Chin i to mnie teraz najbardziej ciekawi. Jak to z tym jest? Czy faktycznie każdy ma szansę wyjechać już w drugim semestrze/na drugim roku? Ile taki wyjazd kosztuje, na jak długo się wyjeżdża? No i chętnie bym usłyszała od kogoś, kto studiuje/studiował w Chinach, jak tam ogólnie jest. Nie mówię tylko o wykładach, ale też o ludziach, atmosferze panującej wśród studentów i tym podobnych.
No, muszę przyznać, że jestem coraz bardziej zadowolona ze swojej dość spontanicznej decyzji o wybraniu się na sinologię :D Jest jeszcze tylko jedna kwestia - jestem trochę zawiedziona brakiem jakiejkolwiek aktywności z grupy sinologii na UG 2014/15 w internecie, a to szkoda, bo chętnie bym poznała kogoś ze swojego roku jeszcze przed październikiem, ale nie znam żadnych nazwisk :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #6623 przez Szwed
Praktycznie większość zadanych przez Ciebie pytań została już wyczerpana w postach powyżej: pisałem przynajmniej raz o naszym wyjeździe i w ogóle. Jeśli grupy sinologii nie ma np. na fejsbuku, to sama taką załóż, a potem w grupach takich jak "pierwszaki z UG" się ogłoś, szybko poznajdujesz ;)

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #6624 przez fang
Jeżeli chodzi o grupę nowej sino na facebooku, to już jest:
www.facebook.com/groups/681001525301517/

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #6625 przez Andriejka
Czy byłby ktoś tak miły i napisał jaka w tym roku była dolna granica punktów wśród przyjetych?
Chociaż biorąc pod uwagę, że od 2015 drugi kierunek będzie ponownie za darmo, pewnie próg znowu ulegnie znacznej zmianie...

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #6626 przez czeria
Tegoroczny próg to 111,15 pkt.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #6709 przez Asha
cześć :) a ja chciałabym się zapytać, czy istnieje szansa, że zostanie otworzona magisterka na UG i czy wiadomo, na jakiej zasadzie miałaby się odbywać rekrutacja?

Czas generowania strony: 0.358 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba