Sinologia KUL

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #6473 przez Monkey
  Informacje o progach sinologii na KUL są dość mgliste (znam w sumie tylko kilka morskich opowieści) ale ze wszystkich wynika, że nie aż tak ciężko się tam dostać. Swoją drogą wasze wyniki wyglądają całkiem nieźle (w kontekście KULu) i raczej nie powinnyście mieć problemów z dostaniem się. Prywatnie dodam, że ja mam duże powody do zmartwień - 75 % pl i 77 % ang - praktycznie liczę na już tylko na szczęście albo coś...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #6474 przez kuroishinzo
Myślisz? Trochę mnie w sumie uspokoiłeś, ale dalej mam wątpliwości... bo serio nie wiem co zrobię jak się w tym roku nigdzie nie dostanę (raczej wątpię, że w następnym roku uda mi się poprawić polski, bo i tak jak na mój poziom i szczęście, to dużo pkt. złapałam^^, jedynie angielski mogłabym się starać na 98-100%).
Monkey, a patrzyłeś na UŚ na anglistykę tłumaczeniową z chińskim/japońskim? Może to jest myśl? Ja tam się zarejestrowałam bo są większe szanse dostania się niż na KUL, ale szczerze mówiąc to wolałabym tę sinologię, a już w ogóle zajebiście by było, jakbym na japonistykę na UJ się dostała (ale nie oszukujmy się, szanse marne.....)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #6475 przez Monkey
O kierunku słyszałem od znajomych, ale się nie zagłębiałem w temat. Po prostu Górny Śląsk po kilku odwiedzinach nie wydaje mi się zbyt ciekawym obszarem świata (okropna stronniczość z mojej strony). Poza tym nie mam pojęcia o tym ile nacisku kładzie się tam na język chiński (dla mnie priorytetowy).  Jednak patrząc na moje wyniki stwierdzam, że czas wyzbyć się wrodzonej wybredności.

Japonistyka kiedyś była moim marzeniem, ale jakoś się rozmyła w czasie..

Po raz wtóry powiem, że Wasze wyniki wyglądają całkiem nieźle (w tym roku matury wszystkim poszły bez jakiejś międzygwiezdnej rewelacji), więc proszę o przeżywanie dramatu  swojej niepewności o przyszłość w nieco mniej krzykliwych formach.  Jeśli Wy ze swoimi wynikami aż tak się zamartwiacie, to sam nie wiem jak wyrazić swój bezgraniczny niepokój - może jakaś w miarę bezpieczna próba samobójcza albo coś?  :)
Słowem, życzę wszystkim powodzenia, a sobie winszuję poprawkę w przyszłym roku  ;)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #6479 przez kuroishinzo
Poziom podobno bardzo wysoki, porównywalny z tym na samej sinologii, 7 razy w tygodniu zajęcia po 90 minut jeżeli dobrze pamiętam, a to chyba całkiem dobrze. A śląsk śląskiem, ja w przypadku wyboru studiów już nie patrzę na miasto, bo szkoda rezygnować z takiej szansy  ;)
A co do wyników, to wiesz, podejrzewam, że nawet osoby, które mają po 95-100% z obu rozszerzeń też się martwią. Wolę się martwić i potem być zaskoczoną, niż być pewną, że się dostanę a potem się rozczarować.
Dzięki, również życzę powodzenia i wytrwałości w czekaniu na wyniki! I nie poddawaj się. W najgorszym wypadku będziesz miał rok więcej na naukę a potem wszystkich zmiażdżysz! :)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #6509 przez cigarettesinthetheatre
Yay, dostałam się! z moimi wynikami to az sie dziwie, a wy jak?

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #6510 przez Monkey
Mhm, świat schodzi na psy.. Sinologia na KUL tym bardziej. Z moimi wynikami się dostałem  ;D
Nie mam pomysłu na świętowanie, chyba pójdę spać. Całuski dla wszystkich zakwalifikowanych!  :-*

Czas generowania strony: 0.150 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba